Wszystko jest cholerne: Refleksje na temat nadziei i podróży z Markiem Mansonem

Wysłane: 05/14/19 | 14 maja 2019

Zadowolisz wiele fascynujących, a także mądrych ludzi, gdy prowadzisz branżę internetową, a także podróżujesz po świecie. Jedną z osób, które zadowoliłem, jest bardzo popularny autor Mark Manson. Orbitowaliśmy się przez wiele lat, a także wreszcie zadowoleni, kiedy przeniósł się do Nowego Jorku.

Od tego czasu jesteśmy „prawdziwym życiem” dobrymi przyjaciółmi.

Jego pierwsza książka, subtelna sztuka nie zapewniania f*ck, okazała się niekontrolowanym hitem, sprzedającym ponad 8 milionów egzemplarzy. (Skomponował publikację o tym, jak Travel uczyniła go dzisiaj osobą, która położyła podstawę tej książki).

Teraz Mark ma dziś nową książkę o nazwie, cokolwiek jest cholernie: książka o nadziei. Dostałem kopię do sprawdzenia z wyprzedzeniem, a także jest to naprawdę niesamowita książka o filozofii, a także dokładnie, jak online znaczenie znaczenia, a także trudności w naszych współczesnych czasach. Zapewniło mi to wspaniałe jedzenie dla problemów lub perspektyw, o których wcześniej nie wierzyłem.

Dzisiaj Mark, a także rozmawiam o jego nowej książce!

Nomadic Matt: Masz nową książkę, cokolwiek jest cholernie: książka o nadziei. Porozmawiajmy o tym. O czym powiedziałbyś rdzeń tej książki?
Mark Manson: W jego sercu ta książka jest spojrzeniem na to, jak ustanowić, a także zachować poczucie nadziei dla nas samych, a także świata – a także dokładnie to, jak to naprawdę mają wpływ na nas. Ogólnie postrzegamy Hope jako niewątpliwie „dobrą” rzeczą, jednak telefonicznie nazywam tę koncepcję w tej książce.

Czy byłaby to myśl o przestrzeganiu tak samo, jak subtelna sztuka?
Nazywałem to „rozszerzeniem” koncepcji subtelnej sztuki. Uważam, że jest to głębsza analiza, a także bardziej złożone zastosowanie tych samych pojęć – wartości, bólu/cierpienia, a także naszych definicji sukcesu. Jest to rodzaj rachunku różniczkowego, aby subtelna algebra sztuki lub szachy do jej warcaby.

Co wpłynęło na skomponowanie tej książki?
Cóż, po prostu rozglądając się na to, co dzieje się na świecie. Żyjemy w dziwnym czasie w tym materialnym, świat, jako całość, jest najlepszy, jaki kiedykolwiek był (mniej ubóstwa, przemocy, więcej bogactwa, ludzi żyjących dłużej itp.), Ale psychicznie, a także emocjonalnie, Ludzie mają trudności z odkryciem nadziei i znaczenia w swoim życiu.

A fascynujące jest to, że ludzie z najbogatszych i najbogatszych części świata najbardziej doświadczają tych filozoficznych walk.

Ponadto w swoim życiu zauważyłem, że jako starszy tysiąclecia wszystkie obietnice mojej młodości okazały się całkiem brzydkie. Od Internetu po mój kraj, a także moje założenia dotyczące relacji, przyjaźni, społeczności, wydaje się, że jest wiele uzasadnionego zdenerwowania – jednak rzeczy są obiektywnie lepsze.

Miałem własne walki z odkryciem znaczenia, a także nadzieją w moim życiu, pomimo prawdy, że na papierze, cokolwiek jest niesamowite. W ten sposób ta książka jest typem mojej własnej metody uprawnienia z tymi problemami.

Ponieważ jest to strona internetowa podróży, porozmawiajmy o swojej książce, a także o podróży. Dokładnie jak podróże mogą uczynić nas mniej cholernie? Czy może?
Wierzę, że wszystko, co zwiększa ludzką empatię, jest obecnie niezwykle ważne, a także pomocne. Wierzę również, że wszystko, co może spowodować, że będziesz musiał stawić czoła własnym systemom wartości, a także ich zaniepokojenie, jest niezwykle przydatne.

Podróż robi obie te rzeczy wyjątkowo dobrze.

To nieco ironiczne, że łącząc świat bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, również bardziej niż kiedykolwiek wcześniej przybyliśmy, aby uprzedmiotować kultury. Cokolwiek dotyczy „Grama”, że tak powiem. Uważam, że nadal niezwykle uważny, jak i zaangażowany kulturowo rodzaj podróży jest nadal najważniejszy.

Jak wszystko, podróże może być wypadkiem z własnych problemów, a nie poszukiwaniem wyższego zrozumienia. Dlatego ważne jest, aby zawsze upewnić się, że jesteś po prawej stronie tego równania.

Jednym z elementów książki, którą odkryłem naprawdę fascynującą, była formuła na zawsze, a także dokładnie to, jak kojarzy się z byciem znacznie lepszą osobą (szczególnie w odniesieniu do podróży). Czy możesz trochę wyjaśnić tę koncepcję?
Formuła ludzkości pochodzi od filozofa Emmanuela Kanta, a także zasadniczo stwierdza, że ​​siłą napędową wszystkich naszych decyzji, a także działań powinna zawsze być ludzie. To więcej niż emocje, więcej niż kultura, więcej niż lojalność w grupie, naszą pierwszą zasadą zawsze powinna być traktowanie ludzi (zarówno nas samych, jak i innych) z godnością, jak i szacunkiem.

I wierzę, że podróż podróży do metody tego.

Łatwo jest usiąść po jednej stronie świata, a także krytykować ludzi z drugiej. Jednak kiedy tam idziesz, a także stwierdzisz, że 99% ludzi jest dobrych, przyzwoitych ludzi, a także naprawdę cenią te same rzeczy, które robisz, co czyni empatię bardziej możliwą.

Co mogą ludzieOdkryj z twojej książki, że mogą zastosować do swojego życia?
Wierzę, że istnieje pięć punktów, które ludzie mogą naprawdę zastosować do własnego życia:

Dlaczego samodyscyplina wymaga zrozumienia własnych emocji.

Dlaczego trauma i utrata powodują dysfunkcję emocjonalną, a także dokładnie to, jak możemy pokonać tę dysfunkcję.

Jak każdy system przekonań jest w końcu nieco religijny, a my wymagamy ostrożności.

Jak być bardziej odpornym.

Jak być bardziej swobodnym w świecie ciągłego rozpraszania uwagi i dywersji.

O wiele mówisz dokładnie o tym, jak nasze uczucia mózg są w zarządzaniu, a także o tym, że online w gospodarce uczuć, w której emocje szalały. Czy podróżowanie może to ugruntować w jakikolwiek sposób? Czy podróże może nam pokazać, jak nie być klawiaturą Wojowników?
Niestety nie ma metody, aby nie być irracjonalne i emocjonalne, o ile czasami chcielibyśmy. Kluczem jest nie wytrzymać ani próbować modyfikacji naszych emocji, jednak po prostu z nimi współpracuje, a nie przeciwko nim. Rzeczy takie jak gniew, stres i lęk, a nawet rozpacz, mogą być niezwykle przydatne, jeśli są odpowiednio ukierunkowane. Kluczem jest ustalenie zestawu umiejętności, aby je kierować.

Uważam, że wiele rzeczy, podróż wzmacnia, kim już jesteś. Jeśli jesteś samolubny i nietolerancyjny, Twoje doświadczenia z podróży to pokażą. Jeśli jesteś wspaniałomyślny lub ciekawy, pokażą to. Metoda, że ​​podróż może być przydatna, jest to, że jest to narzędzie, które zmusza cię do pracy nad samodzielnymi elementami, nad którymi inaczej nie byłbyś w stanie popracować.

Czy walczysz z byciem samotnym lub troską o tym, co myślą inni? podróżować samemu.

Przyzwyczajeni do rozpieszczania się i zdenerwowania z powodu wszelkich rzeczy? Idź pociąg z indyjskimi wieś. To wyprostuje cię szybko!

W Twojej książce wspominasz wiele filozofów (które podobały mi się, odkąd dostałem wiele sugestii książkowych). Jakie są świetne książki do sprawdzenia na ten temat?
To interesujące, ponieważ wydaje mi się, że filozofia jest świetna w naszej kulturze. Ma to sens, ponieważ ponieważ wszystkie nasze podstawowe potrzeby są traktowane, te obawy dotyczące znaczenia egzystencjalnego, celu, a także tego, co mieć nadzieję, są bardziej na czele naszych umysłów, a także wszystkie pytania filozoficzne.

Jeśli jesteś totalnym nowicjuszem do filozofii, a także chcesz uzyskać fundamentalne zrozumienie zachodniego kanonu, sugeruję książkę o nazwie Sophie’s World Josteina Gaardera. To zabawna książka fikcyjna, która działa jako rodzaj podkładu dla najważniejszych myślicieli zachodnich.

Jeśli lubisz filozofię wschodnią, książki DT Suzuki są miłym wprowadzeniem do buddyzmu Zen. Tao te ching jest niezwykle czytelny, a także prowokujący do myślenia. a także książki Alana Wattsa są niezbędne.

A jeśli chcesz dokładnie zobaczyć, w jaki sposób zastosowania starożytnej filozofii są niezwykle przydatne w dzisiejszym świecie. Sprawdź hipotezę szczęścia Jonathana Haidta lub wyzwanie Ryana Holiday to sposób.

Mówisz dokładnie o tym, jak wymagamy od bólu i, myślę, częścią doświadczania bólu jest wydostanie się ze strefy komfortu. Czego podróżuje nas zarówno na temat bólu, jak i wzrostu?
Bolesna podróż jest najlepszym rodzajem. To tak, jakby udać się do centrum fitness dla twojego umysłu, a także rozumienie ludzkości. Moje pierwsze wycieczki do Indii, a także w Afryce były dwiema z moich najtrudniejszych, a także niewygodnych podróży, a także dzisiaj, jak sądzę, z miłością, ponieważ były niesamowicie kształtujące dla mojego zrozumienia świata.

Indie były szokujące, ponieważ ilość piękna, a także ludzkie cierpienia przeniesione w tak ograniczone przestrzenie. Możesz zobaczyć jedną z najpiękniejszych rzeczy w swoim życiu, a także jedną z najbardziej przerażających rzeczy w twoim życiu, wszystko w ciągu kilku bloków.

Afryka otwierała oczy, ponieważ kiedy naprawdę wyjdziesz w buszu, masz prawdziwe poczucie, jak bardzo ludzie wymagają, aby być szczęśliwym. Stwierdzenie, że pieniądze, a także rzeczy, które nie sprawiają, że jesteś szczęśliwy, jednak, jednak kiedy widzisz własnymi oczami, ludzie, którzy czują się dobrze, mając nic więcej niż kozę i szatę, jest dość głęboka.

Chiny były najprawdopodobniej najbardziej wyobcującą lokalizacją, jaką kiedykolwiek byłem. Nigdy w życiu nie czułem się tak obcy. To jedyna lokalizacja, w której naprawdę miałem poczucie, że wcale nie miałem znaczenia. Oprócz po prostu siedzenie, a także w Internecie, zachowując to uczucie przez dwa tygodnie, było raczej wpływowe.

Uważam, że łatwo jest nie pamiętać dokładnie, jak trwały jest ludzki duch, dokładnie to, ile lokalizacji może się rozwijać, a także dokładnie, jak szybko może być szczęśliwy. Po raz pierwszy zobaczysz bzdury dla dzieci z boku ulicy, nagle daje to wiele punktu widzenia następnym razem, gdy narzekasz na biednym Wi-Fi.

Ostatecznie sugeruję, że rosnącym problemem na świecie jest to, że nie mamy wyzwania, a także nie mamy znaczących zmagań, więc mamyAve, aby wymyślić bezsensowne, aby wziąć ich lokalizację, a także zachować poczucie nadziei.

Podróż jest metodą ciągłego trudności. Niezależnie od tego, czy podróżuje do złego kraju, czy zmusza się do zbadania nauki języka lub fizycznego testowania się pod biegami, a także na rowerze na całym kontynencie. Jest niezbędny.

Wreszcie, własnymi słowami, dlaczego ludzie powinni kupować tę książkę?
Ponieważ jest to cholernie niesamowite! I, podobnie jak moja ostatnia książka, używam historii, a także przykładów z całego świata, a także z wielu różnych kultur.

Jest żołnierz z Polski, a także mnich z Wietnamu, a także fikcja historyczna o Izaaku Newtona, a także winieta o Friedrich Nietzsche, a także jego nadmierne wąsy. Czego nie kochać?

(Matt mówi: tak dobrze, jak naprawdę jest doskonały, jak on mówi! Podnieś kopię, szczególnie jeśli podobał ci się jego ostatni!)

Mark Manson jest blogerem, przedsiębiorcą, a także bardzo popularnym autorem subtelnej sztuki nie zapewniania F*CK, która oferowała ponad 8 milionów egzemplarzy na całym świecie. Koncentruje się na komponowaniu osobistych porad dotyczących awansu, która nie jest do bani. Jego strona internetowa Markmanson.net jest sprawdzana przez ponad 2 miliony osób każdego miesiąca.

Jego nowa książka, cokolwiek jest cholernie: książka o nadziei jest już dostępna. Mieszka w Nowym Jorku.

Zarezerwuj swoją podróż: wskazówki logistyczne oraz sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź niedrogi lot, korzystając z Skyscanner. To mój preferowany silnik przeglądania, ponieważ wyszukuje strony internetowe, a także linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze rozumiesz, że nie ma żadnego kamienia.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanie
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, skorzystaj z Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów, a także hoteli.

Nie pamiętaj o ubezpieczeniu podróży
Ochrona ubezpieczeniowa podróżna ochroni cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą, a także odwołaniem. To kompleksowe bezpieczeństwo w sytuacji, wszystko idzie nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem go używać wiele razy w przeszłości. Moja preferowana firma, która oferuje najlepszą usługę, a także wartość:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów, aby uzyskać najlepszą firmę do wykorzystania podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepszymi w klasie, ponieważ nie możesz się pomylić, korzystając z nich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *