Co to jest plecak?

Zazwyczaj twierdzimy, że jesteśmy „plecakami” na tej stronie, ale ludzie mogą mieć wiele różnych pomysłów na to, czym jest plecak.

Wikipedia mówi, że plecak to:

„Forma tanich, niezależnych podróży międzynarodowych. Obejmuje użycie plecaka lub innego bagażu, który można łatwo przenosić na duże odległości lub długi czas. ”

Zgadzamy się z tym całkowicie. Ale plecak jest o wiele więcej. Co to jest plecak i kim jest turysta?

Uwaga kozła: wiemy, że plecakowie są równie męskimi i kobietami, ale ze względu na redundancję plecak będzie nazywany „plecakiem”, „on” lub „on” odtąd. (Nie bądź rozgniewanym panie)

Backpacker ma pełen przygód ducha i zwykle dał coś, co mógłby kontynuować styl podróży i doświadczeń.

Nie ma domu i nigdy nie wie, co napisać na formularzach VISA pod „adresem domowym”.

Zazwyczaj podróżuje przez długi czas, co ustawia go oprócz podróżnika, który może odbyć tylko krótkie wycieczki lub wakacje.

Podróżuje z ograniczonego budżetu i próbuje znaleźć miejsca, w których niewiele innych osób jedzie.

Jedynym sposobem, w jaki kiedykolwiek zatrzymałby się w pięciogwiazdkowym kurorcie, jest to, że ktoś inny za to płacił.

Marriott w Hiszpanii
Zawsze chwali się, że naprawdę to, że jest to jedyny sposób, aby naprawdę doświadczyć kraju i jego ludzi, ale nie odrzuciłby szybkich wakacji w Marriott w Hiszpanii.

Backpacker je lokalne jedzenie prawie wyłącznie i lubi znaleźć nowe ulubione potrawy w każdym kraju, który odwiedza.

Są chwile, kiedy wyrzuci wielki zachodni posiłek, ale zazwyczaj w ten sposób opuszcza stół niezadowolony i żałuje, że zamiast tego nie zamawiając padu tajskiego.

Nienawidzi przyznać, że udanie się do McDonald’s, aby uzyskać tanie kawę lub lody i użyć bezpłatnego Wi-Fi.

Darmowe wifi

Usiadł na ławce poza McDonalds, aby ukraść Wi-Fi.

W swoim jedzeniu znajduje włosy, karaluchy, mrówki i paznokcie paznokci i po prostu odsuwa je na bok, aby wykończyć talerz.

Nie chce płacić „cen restauracji” za piwa i koktajle, więc po prostu dostaje je o 7-11, a potem siedzi w restauracji.

„Kreja” keczupu, soli i cukru z restauracji.

… Zazwyczaj zostaje wyrzucony z restauracji.

Tęskni za rodziną i kumplami w domu, ale zazwyczaj marzy o posiłkach, do których robiła jego mama, a nie dobrych czasów.

Wielokrotnie był chory na drodze i zwykle ma wiele historii kupujących, które obejmują obrzydliwe szczegóły dotyczące ostatniego chorego.

Kiedy będzie chory, będzie to trudne przez kilka dni w pokoju w wysokości 3 USD bez klimatyzacji i wspólnej toalety przysiadowej. Dopiero po tym, jak poci się 15 litrów i jego uda bolące 10 razy dziennie, plecak wybierze pokój o wartości 10 USD z telewizorem, klimatyzacją i gorącym prysznicem.

Jedna czwarta wagi w jego paczce znajduje się w jego torbie medycznej.

Apteczka
Używa balsamu tygrysa, aby wyleczyć prawie każdą dolegliwość.

Prawie zawsze bierze publiczne noszenie i jest dumny z tego, że jeździł na autobusach i w przedziale bagażowym. Zawsze chwali się tym, o ile lepsze są autobusy kurczaka, dopóki nie usłyszy, że autobus wczasowy VIP podciąga się i musi odejść na bok, aby wyjrzeć przez okno i zobaczyć to.

Nie chce spędzić nocy w drogim hotelu na lotnisku. Jeśli ma lot o 6 rano, po prostu tworzy łóżko na podłodze lotniska i znosi nieprzespaną noc na zimnym linoleum.

Zaledwie dzień z życia turysty – spanie na lotnisku Kuala Lumpur w Malezji

Backpacker nie lubi patrzeć na grupy wycieczki i odmawia w jakikolwiek sposób przyjmować wycieczki.

Mówi, że nienawidzi oglądania witryn z 30 innymi ludźmi, a jednak wciąż znajduje anglojęzyczną wycieczkę na stronie i podąża za nimi za darmo. Słucha przewodnika i dowiaduje się o historii i architekturze witryny, jednocześnie podważając jego zasady.

Backpacker zachowuje budżet. Pisze to w notatniku i śledzi go uważnie, aby upewnić się, że jego podróż będzie tak długo, jak to możliwe.

Tabela budżetowa plecaków (ta dla 2 osób)

Oblicza rzeczy w czasie podróży, a nie w wydanych dolarach. Jeśli lot będzie go kosztował 200 USD znacznie więcej niż autobus, obliczy to jako tydzień znacznie więcej, mógłby podróżować.

Backpacker targuje się na grosze i dziesięciocentówki, co jest jedną z jego głównych wad. Z powodu z żalem opowiada historie o tym, jak prawie zabił kierowcę Tuk-Tuk ponad 25 centów. Sprowadza to do bycia w „trybie podróży”.

Nienawidzi go oszukanego, ale jeszcze gorzej jest to, że dostaje coś po dobrych kosztach, a potem dowiaduje się, że inny turysta dostał to za tanioER. To sprawia, że ​​chce wrócić do sklepu i targować się więcej.

Backpacker ma intymny związek z plecakiem, a kiedy jest od niego oddzielony, traci wszelką racjonalną myśl. Porzuci to w jakikolwiek sposób kosztuje i przebiegł przez personel linii lotniczych jak scenę od Man On Fire.

Backpacker uwielbia swój plecak
Ma specjalną kieszeń w plecaku dla każdego przedmiotu, który nosi, a jeśli czegoś brakuje, od razu oczekuje, że został utracony lub skradziony.

Wykonuje „sprawdzanie zapachu” na każdym elemencie ubrania, zanim go nosi. Jeśli pachnie lepiej niż w tym czasie, będzie go nosić.

… Backpacker zazwyczaj pachnie.

Robi pranie w zlewach.

Backpacker nienawidzi, gdy personel autobusowy i ładowarki bagażowe na łodziach i promach traktują swój plecak jak plecak i po prostu rzucają go. Przeklinuje tę osobę za to, że jest tak nieostrożna, mimo że zawsze nosi swoje kosztowności osobne i bezpieczne w torbie dziennej.

Nienawidzi przyjmowania taksówek, ponieważ wie, że kierowca taksówki go zerwa. Pójdzie do 10 km ze swoim ukochanym plecakiem 15 kg, aby zaoszczędzić dolara około taksówki. Przyjedzie do hotelu pocenia się i zużyty, a gdy przed nim będzie pięciu podróżników, martwi się, że zabierze najlepszy pokój.

Zawsze lubi oglądać 2 lub 3 pokoje, aby upewnić się, że ma najlepszy pokój. Był w wystarczającej liczbie hoteli i pensjonatów, aby wiedzieć, że zawsze najpierw odpływają gówniane pokoje.

Backpacker woli przysiadać toalety, ponieważ publiczne siedzenie w toaletach jest dość paskudne.

Squat toaleta

Nosi papier toaletowy w dowolnym miejscu i ma łagodne ataki paniki, gdy widzi kartonowy rdzeń i nie ma kopii zapasowych.

Użył kartonu do wycierania.

Na początku nienawidzi swojego sąsiada. Zawsze trzaskają drzwiami i mówią „głośno” w pokoju, który znajduje się po drugiej stronie cienkiej papierowej ściany. Ale kiedy spotyka sąsiada na swoim patio, zdaje sobie sprawę, jak niesamowity jest sąsiad i kończą razem podróżując przez 2 tygodnie.

Nigdy nie tworzy solidnego planu, po prostu mówi: „Jeśli oboje tam jesteśmy jednocześnie… fajnie. Jeśli nie… no cóż. ”

Zawsze wybiera przepływ. Odrzucił i skomponował. Jest dumny ze swojego łagodnego sposobu, podczas gdy inni podróżnicy stresują się i krzyczą bez oczywistego powodu. Przypisuje swoje spokojne podejście na długość swojej podróży i to, jak bardzo go zmieniło.

Backpacker nie wie, jaki jest dzień.

Może powiedzieć „Hello”, „Thanch-you”, „okrzyki” i kupić piwo w ponad 20 językach.

Lubi patrzeć na innych podróżników i zgadywać, jak długo podróżują, zanim się z nimi spotka. Oceni ich sprzęt podróży i akcesoria i dokonuje zaskakująco dokładnych szacunków.

Backpacker jest dumny z znalezienia miejsc z ubitej ścieżki i chociaż nienawidzi stołu hostelowego „One-Upsmanship”, zwykle się w to angażuje.

Uwielbia poznawać nowych ludzi, zarówno zachodnich, jak i lokalnych. Najlepsze doświadczenia, jakie ma backpacker z niesamowitymi ludźmi, których spotyka po drodze.

Backpacker uwielbia nawiązywać nowe przyjaciół
Jest ultra-pozytywny i żyje w pełni w każdej chwili swojego życia.

Nienawidzi przebywania w pobliżu negatywnych ludzi i prawie od razu oddzieli się z nimi.

Marzeniem plecaka jest po prostu plecak na czas nieokreślony i życie jak koczowniczy Samuel.

Backpacker uwielbia blogi podróżnicze i regularnie sprawdza GoatsonTheroad.com.

Backpackers kopią tyłek!

Czy jesteś plecakiem?! Jak myślisz, co nas definiuje? Zostaw komentarz poniżej!

Wiesz, że podróżujesz długo, kiedy…

Podróż tworzy złe nawyki

Oświadczenie: Goats On the Road jest asystentem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Wskazuje to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujesz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *