Jedzenie z Bit Włoch, a także Chinatown z Ahoy Excursions

KADE Kate składa się z powiązań partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Kiedy zostałem zaproszony do przyłączenia się do wycieczki z żywnością z Bit Włoch w Nowym Jorku, a także Chinatown, byłem zachwycony – choć trochę sceptyczny.

Czy Bit Włochy nie jest gigantyczną pułapką wakacji? Myślałem. Tymczasem, jeśli próbujesz znaleźć autentyczność, czy nie powinieneś całkowicie opuścić Manhattanu, a także udać się do Bronx, a także spłukiwać?

Myliłem się. Małe Włochy mogą być wypełnione dużą ilością bzdur; Chinatown, mniej. Ale jest tu jakieś wyjątkowe jedzenie, jeśli rozumiesz, gdzie szukać.

A Alana dokładnie rozumie, gdzie szukać.

Alana jest właścicielem Ahoy New York Food Tours. Od lat specjalizuje się w wycieczkach żywnościowych Bit Włoch, a także w Chinatown. W 2008 roku zrobiła skok i rozpoczęła Ahoy Tours, używając własnych wycieczek żywnościowych. To jest jej strefa, a także tak, kupuje tutaj swój sklep spożywczy!

W tej wycieczce podobało mi się to, że chodziło o jedzenie, jednak było też tak wiele o historii włoskiego doświadczenia imigrantów, a także chińskich doświadczeń imigrantów w Nowym Jorku. Są to oczywiście społeczności, do których gromadzili się imigranci.

Część pierwsza: Bit Włochy

Nasz pierwszy przystanek był dla mnie lekcją. Choć jest to prosciutto-phile, nigdy nie rozumiałem, że istnieją dwa rodzaje prosciutto: prosciutto di Parma, wspólne i wiele sławnych, a także prosciutto San Daniele, który pochodzi z północno-wschodniego regionu Friuli we Włoszech.

San Daniele Prosciutto został nam dziś zaoferowany. Jest bardziej ciemniejszy i bardziej słony niż prosciutto di Parma, a także najlepszy czerpał przyjemność z kawałka świeżego niesolonego mozzarelli.

Następnie przeszliśmy, aby spróbować różnych serów, porównując ser owiec, a także ser krów z wielkimi ofertami BAA, a także Moos, a następnie stworzyliśmy naszą metodę po drugiej stronie ulicy, aby spróbować ciasta.

Będąc włoskim, jestem bardzo poważny w odniesieniu do canolis. Większość moich pochodzi z piekarni na przedmieściach, które podejrzewam, ma mafii. Ten kawałek? Nie jest to najlepsze, jakie kiedykolwiek miałem, choć miłe.

Część druga: Chinatown

Nasz pierwszy przystanek w sąsiednim Chinatown był naprawdę na tajskie jedzenie! Próbowaliśmy kilka potraw, a następnie przeprowadziliśmy się do parku. Chińska opera grała w tle, gdy jedliśmy najbardziej smaczną wieprzowinę, a także pierogi z akiwami, jakie kiedykolwiek próbowałem. Tak dobrze.

I babeczki!

Wpadliśmy do piekarni, która tworzy babeczki z niezwykłymi składnikami orientalnymi. W naszym menu? Babeczki Lichee z Lychee Frosting. Byczy. Ich inne smaki to czarny sezam, czerwona fasola, a także herbata jaśminowa.

Ale kawałek oporności był naszą ostatnią degustacją: autentyczna bułka jajeczna.

Wiem, co może być tak interesujące w bułce jaj? Miałem ich około miliona z nich, żaden z nich nie jest niezwykle niezapomniany. Są to jedzenie wypełniające towarzyszące smaczne mięso talerza PU-PU, a także zjedzone głównie o 3 nad ranem po dzikiej nocy, błagając kelnerkę, aby wlewa piwo do czajnika.

Spójrz na tę cudowną rzecz. To jest bułka z jajka! I to było absolutnie pyszne. Nie mogę uwierzyć, że tak właśnie smakują prawdziwe funkcje jaj!

Podczas trasy Alana dostarczyła amerykańskie sugestie restauracyjne – od „dobrego” (jak w idzie i czerpać z niej przyjemność) po „przeciętne” (jak w zapobieganiu zarazie). Mamy również kupony do wszystkich sklepów, a także restauracji, które sprawdziliśmy tego dnia, a także Sarah, a także wybrałem świeżą mozzarellę na później.

Jestem tak zachwycony, że odkryłem swoją metodę podczas tej trasy! W turystycznych społecznościach Bit Włoch i Chinatown jest wiele autentycznych, a także smacznych jedzenia. Następnym razem eleganckie niektóre prosciutto lub pierogi rozumiem dokładnie, gdzie szukać.

Ogromne podziękowania dla Ahoy New York Food Excursions za bezpłatną wycieczkę. Wszystkie opinie, jak zawsze, są moje.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *