Najlepsze książki dla podróżników, sugerowane przez Two Monkeys Travel Group

, pozwala nam być w różnych miejscach, znaleźć ukryte piękności, a także doświadczyć różnych kultur. Czytanie książki może jednak doprowadzić nas nie tylko do różnych lokalizacji w różnych wymiarach, a nawet z tego świata przygody, które wszyscy pragną doświadczyć w prawdziwym życiu. W naszych ukochanych opowiadaniach jesteśmy królami, a także królowymi, lub możemy podróżować na Księżyc, a także z powrotem bez konieczności obaw o rezerwację lotu.

Szczęście, które czytanie zaopatruje dla wędrowców, takich jak my, jest znacznie bardziej różne, a także kuszące dla tych, którzy ledwo widzą świat. Życie i życie jest o wiele więcej, a także o to, co możemy czuć, a także to, co możemy sobie wyobrazić. Możemy doświadczyć zarówno czytania książek, jak i podróży.

Oto kilka najlepszych książek dla podróżników, którzy chcieliby mieć coś, co zapewni ich rozrywkę podczas długich przejażdżek autobusem lub pociągiem lub podczas lotu. Niektórzy mogą również z przyjemnością przynieść świetną książkę podczas opalania w Mykonos lub łapiąc kawę w ukochanej kawiarni w Amsterdamie. Bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, świetna książka może nawet doprowadzić cię dalej.

Spis treści

1. Off the Beaten ścieżka: Przewodnik podróży do znacznie ponad 1000 malowniczych, a także fascynujących lokalizacji, a także nie jest zaproszony, a także zachęcający
2. Dokładnie jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie: podróż tańsza, dłuższa, mądrzejsza (poprawiona)
3. Miejsca dożywotniego: 225 na świecie jest wiele niesamowitych miejsc
4. 1000 lokalizacji do zobaczenia przed śmiercią: Zmieniona druga edycja
5. Książka podróżnicza: podróż z każdym krajem na świecie
6. Najbardziej malownicze nurkowania w Ameryce: 120 spektakularnych wycieczek samochodowych
7. Życie to podróż: transformacyjna magia podróży
8. Zatrzymaj zadanie i podróżuj po świecie: całkowity przewodnik po urzeczywistnieniu Twojego marzenia
9. Rick Steves Europe z tylnymi drzwiami 2016: Podręcznik umiejętności podróży
10. Sokapegoat Daphne du Maurier
11. Błękitne niebo autorstwa galsan tschinag
12. Dwadzieścia jeden balonów Williama Pene du Bois
13. Train Stamboul Graham Greene
14. Słońce również wznosi się przez Ernesta Hemingwaya
15. Pod Nowym Orleanem Nicka Laurela

Czas podróżować po świecie! Złapałeś książkę podaną powyżej? Podziel się nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.

1. Off the Beaten ścieżka: Przewodnik podróży do znacznie ponad 1000 malowniczych, a także fascynujących lokalizacji, a także nie jest zaproszony, a także zachęcający

Jeśli postrzegasz Stany Zjednoczone jako jedną z twoich lokalizacji na wakacje, a także przygody, możesz zdobyć tę książkę, aby zobaczyć o wiele więcej Ameryki Off the Beaten Path. Zobacz nowe miejsca docelowe, które pozostają sztuczką dla wielu niezapomnianych wspomnień z nieodkrytych klejnotów kraju. Pisarze blogów podróżniczych mogą być przygotowani, a także poinformowani dzięki nowym mapom drogowym, a także informacji o piękności przedstawionych w książce.

Cena: twarda okładka 19,46 USD

2. Dokładnie jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie: podróż tańsza, dłuższa, mądrzejsza (poprawiona)

Każdy mądry podróżnik chciałby zaoszczędzić pieniądze, jednocześnie mając szansę na smak świata. Matt Kepnes, genialny blog podróżniczy Nomadic Matt, dzieli swoje dekady doświadczenia dokładnie o tym, jak podróżować po świecie z planem budżetowym z tą książką. Zdobądź bezpłatne loty, pokoje hotelowe, rozciągnij swój plan budżetowy, a także odkryj atrakcje, na które można znaleźć za darmo, z pomysłami, a także metodami dzielonymi w jego książce. O tym, o czym jest wygodne, satysfakcjonujące i niedrogie doświadczenie. Jest to również najlepiej dla gospodarstw domowych, które chciałyby zaoszczędzić na ogromnym doświadczeniu za granicą.

Cena: Oprawa w miękkiej 10,56 USD, Kindle 10,03 USD

3. Miejsca dożywotniego: 225 na świecie jest wiele niesamowitych miejsc

National Geographic jest jednym z najlepszych zasobów, gdy dotyczy lokalizacji, w których podróżni mogą uzyskać najbardziej spektakularne doświadczenia. Zarówno naturalne, jak i stworzone przez człowieka miejsca docelowe są żywo na stronach książki, motywując koczowników podróżnych do oszczędzania znacznie więcej, a także ciężko pracują, aby móc sprawdzić te strony Ziemi.

Cena: Oprawa w miękkiej 26,012 USD, Kindle 16,99 USD

4. 1000 lokalizacji do zobaczenia przed śmiercią: Zmieniona druga edycja

Podstawowa potrzeba posiadania dla poszukiwacza przygód w sercu. Zadowolnij pragnienia swojego ducha, gdy idziesz ze stronami tej książki podróżniczej. Jot Down Notes, gdy jesień, jak ze wspaniałymi stronami książki, gdy postawiłeś nowe doświadczenie – w dowolnym miejscu na Ziemi. Zdobądź pomysły na miejsce, w którym się zatrzymać, co jeść, a także jak mieć niezapomniane doświadczenie w ramach planu budżetowego z tym przepisanym, a także uczynionym przewodnikiem Fuller Experience.

Cena: Oprawa w miękkiej okładce 14,99 USD, Kindle 9,99 USD

5. Książka podróżnicza: podróż z każdym krajem na świecie

Jedną z najbardziej odkupiających możliwości, które pisarz blogów turystycznych może osiągnąć w swoim życiu, jest być w każdym kraju, a także na kontynencie na świecie.Zdobądź większą koncepcję, gdzie się udać, a także dokładnie, jak się tam dostać, idąc ze stronami tej książki. Jest to książka dla każdego rodzaju pokolenia, która chciałaby dostać kawałek wszystkiego na tej ziemi.

Cena: Oprawa w miękkiej 31,25 USD, Kindle 19,25 USD

6. Najbardziej malownicze nurkowania w Ameryce: 120 spektakularnych wycieczek samochodowych

Jeśli wolisz poświęcić czas na cieszenie się tym, co świat ma do zaoferowania, możesz rozpocząć swoje doświadczenie w Ameryce. Wybierz się na wycieczkę, a także przynieś nic więcej niż na zewnątrz, a także doświadczenie wraz z naszą bardzo kochaną książką spośród 15 najlepszych książek dla podróżników na naszej liście. Znajdź, kiedy jest to najlepszy czas na podróż w określonym obszarze, wydarzenia, na które należy patrzeć, a także bliskie atrakcje, których nie należy przegapić.

Cena: Oprawa w miękkiej 23,79 USD, Kindle 17,99 USD

7. Życie to podróż: transformacyjna magia podróży

Życie koczowniczym jest niewątpliwie spontaniczne i ekscytujące. Ale gdy poziomy adrenaliny są niskie, możesz chcieć odbić swoje korzenie, a także znaleźć zaklęcia, które doprowadziły cię do miejsca, w którym jesteś teraz idealny. Ta książka wpłynie na ciebie, gdy o wiele więcej w zakresie obejmuje kultury na całym świecie, a także tworzyć wspaniałe doświadczenia z każdego doświadczenia w podróży lub będziesz mieć w przyszłości. Nie może przegapić utwór zmieniający życie żadnego rodzaju entuzjasty podróży.

Cena: Oprawa w miękkiej 9,15 USD, Kindle 7,99 USD

8. Zatrzymaj zadanie i podróżuj po świecie: całkowity przewodnik po urzeczywistnieniu Twojego marzenia

Jak wiele razy marzyłeś przy stole biurowym, widząc, jak budzisz się rano, a także cieszę się wschodem słońca w innym kraju lub regionie w prawie codziennym życiu? Czy wyobrażasz sobie, że badając wysokiej klasy hotele, a także zamierzasz obchodzić metodę tworzenia dochodów? Świat czeka na ciebie. Znajdź dokładnie to, jak możesz zatrzymać swoją pracę, sfinansować swoje podróże, a także rozpocząć nowy styl życia, ta książka jest najlepszą książką dla ducha podróżnika w tobie.

Cena: Oprawa w miękkiej 9,99 USD, Kindle 3,99 USD

9. Rick Steves Europe z tylnymi drzwiami 2016: Podręcznik umiejętności podróży

Patrząc w przyszłość na europejską wycieczkę w przyszłym roku? Przygotuj się na zrozumienie, a także uczyń swoją metodę w Europie ze stylem, a także prostotą dzięki tej pełnej kolorze przewodnika. Podróżuj za pomocą samolotu lub sprawdź urok starego świata stacji pociągów w metrze uzbrojony w zrozumienie, które doprowadzi do najlepszych restauracji, a także wielu wygodnych zakwaterowania – wszystkie w budżecie.

Cena: okładka w miękkiej oprawie 18,87 USD, Kindle 15,99 USD

10. Sokapegoat Daphne du Maurier

Bawisz się na słońcu w wielkie słoneczne popołudnie w L’Oli de Riou, Marsylia? Możesz chcieć przejąć doświadczenie z Janem, oszustem, który próbuje ukryć rzeczywistość przed swoim domem, a także szereg kochanek, gdy próbuje rozwikłać enigmatyczną sekret, który ujawni rzeczywistość istnienia wszystkich mieszkających Strony tego tradycyjnego arcydzieła.

Cena: twarda okładka 66,64 USD, okładka w miękkiej okładce 17,59 USD

11. Błękitne niebo autorstwa galsan tschinag

Odkryj dokładnie, w jaki sposób koczownicze mieszkańcy Tuvanów z północnej Mongolii przekroczyli żyć starożytnym życiem we współczesnym świecie, dokładnie to, jak musieli nieustannie walczyć lub niektórzy zaakceptować wpływ dzisiejszego pokolenia. Online w butach młodego pasterza, dokładnie to, jak stracił swoje podobne do wiary, przeznaczenie, a także śmierć. Enigmatyczna literatura o życiu, kulturach, a także tradycje, które zawsze będą miały miękki obszar zarówno dla podróżnych, jak i odkrywców.

Cena: w twardej oprawie 22,00 $, w miękkiej oprawie 15,00 $

12. Dwadzieścia jeden balonów Williama Pene du Bois

Ten mistrz medalu Newbery zabiera cię do Krakatoa, świata z niewyobrażonymi bogactwami, a także ekscentrycznymi mieszkańcami, wraz z profesorem Williamem Watermanem Shermanem, bohaterem w książce. Czytanie najlepsze dla poszukiwacza przygód w sercu – w każdym wieku. Twoje pragnienia kreatywności, a także olśniewającego kunsztu zostaną zaspokojone tym tradycyjnym utworami.

Cena: w twardej oprawie 15,85 USD, okładka w miękkiej oprawie 6,09 USD, Kindle 5,70 USD

13. Train Stamboul Graham Greene

Podróżuj w przeszłości, a także czerp przyjemność z ekscytującej historii szpiegowskiej, ciesząc się falami na Bahamach. Ta historia ustawiona w Orient Express, podróżując od Ostend do Konstantynopola, gdzie morderstwo, sekret i polityka tworzą raczej chaotyczny związek między Myatt, a także koralowcem. Podobnie jak historia na ogromnych kolejach Europy – najlepszego kumpla na twoje długie podróże.

Cena: twarda okładka 10,00 $, książka w miękkiej okładce 10,27 $

14. Słońce również wznosi się przez Ernesta Hemingwaya

Tradycyjny Ernest Hemingway, który przywróci cię do rozczarowania, a także niepokoju, które istniało po I wojnie światowej. Raczej chaotyczne pokolenie, w którym Jake Barnes, a także kobieta Brett Ashley, jak jednak zostali zaślepione duchowym rozwiązaniem również jako znikające złudzenia tamtych czasów. Najlepszy enjOyment, gdy czerpiesz przyjemność z długiego lotu z Azji do Londynu.

Cena: twarda okładka 20,65 USD, okładka w miękkiej 9,75 USD, Kindle 0,99 USD

15. Pod Nowym Orleanem Nicka Laurela

Ciesz się muzyką jazzową, ciesząc się widokiem doków w Nowym Orleanie, gdy czerpiesz przyjemność z opowiadań, dzielonych przez pisarzy blogów, o tym, jak czerpali przyjemność, a także jak najlepiej wykorzystali swój pobyt w uroczym, osobliwym mieście. Z przyjemnością wyżywaj jedzenia, dostrajaj się do muzyki online w nocy, a także świętuj życie, a także żyć z tą książką jako przewodnik, a także motywację, ponieważ czerpiesz przyjemność z kultury, a także zwyczaj, jaką jest wyjątkowo Nowy Orlean.

Cena: Oprawa w miękkiej 11,99 USD, Kindle 6,99 USD

Czas podróżować po świecie! Złapałeś książkę podaną powyżej? Podziel się nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *