TNN: Dokładnie jak zrobić przerwę zawodową, aby podróżować po świecie

Witam wszystkich,

Czujesz się utknięty w zadaniu, którego nie lubisz z powodu zwiększania lęku z dnia na dzień?

Czy chcesz, abyś mógł po prostu wskoczyć na samolot, a także nigdy nie patrzeć za siebie?

Cóż, możesz.

W tej rozmowie Cali opowiada o kluczowych aspektach opracowania celowego przerwy zawodowej w celu podróży po świecie. Dotkniemy najbardziej typowych ograniczających przekonań, które słyszysz, dlaczego ludzie uważają, że to nie jest dla nich możliwe, względy budżetowe, a także przerażające „wznowić Ga …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten post jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który zapewnia odwiedzającym takim jak Ty zyskuj dostęp do bonusowych ofert na blogu. Członkowie otrzymują podobnie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, uzyskują dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, specjalne rabaty podróży oszczędzają pieniądze, a także więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus, otrzymujesz nie tylko mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże były bardziej przystępne cenowo, ale pomagasz nam wytwarzać obszerne materiały podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego postu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków), a także wszystkich innych niesamowitych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus, a także zacznij być już więcej z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *