Gdzie zatrzymać się w Londynie: Przewodnik po okolicach

, aby sparafrazować słynnego angielskiego pisarza i generał dobry Guy Samuel Johnson, kiedy jesteś zmęczony Londynem, jesteś zmęczony życiem, ponieważ ma wszystko Każdy mógłby kiedykolwiek chcieć.

Mimo że zostało to powiedziane prawie 250 lat temu, Londyn pozostaje jednym z największych miast na Ziemi. Miejsce, w którym nie można się nudzić, a w rzeczywistości twoją jedyną trudnością jako odwiedzający będzie próbował zawęzić wszystkie działania, które chcesz dopasować do podróży.

Z tego powodu absolutnie ważne jest znalezienie wspaniałego miejsca, w którym można oprzeć się na pobyt, ale w wyniku tak dużego Londynu można to łatwiej powiedzieć niż zrobić. Idealnie, gdy zastanawiasz się, gdzie zatrzymać się w Londynie, będziesz chciał znaleźć obszar ze wspaniałymi linkami do noszenia, który ma również wiele rzeczy do zrobienia i zobaczyć, że pasuje do twoich zainteresowań.

Być może planujesz sprawdzić, aby doświadczyć życia nocnego, spróbować kulinarnych rozkoszy, sklep, aż upuściłeś lub pochłonąć historię i kulturę. Oto przewodnik po 5 wspaniałych dzielnicach w stolicy Anglii w oparciu o niektóre z najlepszych rzeczy do zrobienia w Londynie.

Bayswater – „Vulture Culture”

Bayswater projektuje archetypowy obraz Londynu z dawnych rzędów eleganckich białych tarasów z epoki gruzińskiej, ozdobionymi filarami i skomplikowanymi czarnymi płotami z kutego żelaza. Za swoim łagodnym wyglądem jest jeden z najbardziej różnorodnych i interesujących obszarów w Londynie, z restauracjami serwującymi jedzenie z całego świata i wielokulturową lokalną ludnością.

Dzięki centralnej lokalizacji Bayswater wielu londyńskich zachwytów kulturalnych jest tuż za progiem, a trzy stacje lampowe obsługują ten obszar. Królewskie rezydencje pałacu Buckingham i pałacu St. James’s, a także pałac Westminster, w którym znajduje się parlament Wielkiej Brytanii, są w pobliżu. Jest to idealne miejsce, aby uzyskać dostęp do wielu najważniejszych londyńskich galerii sztuki i muzeów, w tym Muzeum Historii Naturalnej, Victoria & Albert Museum oraz British Museum.

Hotel Park Grand Paddington Court jest optymalnym domem, w którym można oprzeć się ze wspaniałym tradycyjnym zewnętrznym, nowoczesnym i stylowo ozdobionym wnętrzem. Na miejscu jest cudowna restauracja serwująca sezonowe jedzenie i współczesny bar z szeroką gamą napojów, dzięki czemu jest to genialne miejsce na relaks i odpoczynek po dniu zwiedzania.

Zielone przestrzenie Kensington Gardens, Holland Park i Hyde Park, a także wiele innych mniejszych kwadratów liściastych znajdują się w uderzającej odległości, umożliwiając opcję korzystania z najlepszych aspektów CityLife.

[Widget Id = ”skróty-kod-5 ″]
Shoreditch – „Hipster Haven”

Choć nadal zachowuje swój ostry wygląd, z lekko rozczochranym, gigantycznym przekształconym magazynami, East End of London stał się centrum dla kreacji i przedsiębiorców. Liberalnie ozdobione przykładami światowej klasy sztuki ulicznej, pełen restauracji i barów Vogue, i odwiedzanych przez najbardziej modne osoby z asymetrycznymi fryzurami i strojami wywołującymi brwi, shoreditch to prawdziwy raj hipsterów.

Luźno koncentruje się wokół długiej głównej ulicy, ma artystyczną, najnowocześniejszą, młodą fakt i od dawna uważana jest za „to”, do którego można wyjść wieczorami.

W ciągu dnia znajdziesz mnóstwo galerii sztuki, kawiarni i sklepów w stylu vintage zajęty aktywnością, a noc wybucha ekscytującą mieszankę nieformalnych restauracji, niesamowitych barów i podziemnych klubów. Nie bój się pozwolić, aby Twój wymeldował się w równie bioder Hoxton, który sąsiedzi Shoreditch, i jest uważani przez wielu za nierozłączną, szczycącą się podobną atmosferą.

Covent Garden – „Zakupy i pokazy”

Covent Garden znajduje się w centrum obszaru znanego jako West End i jest jednym z najpopularniejszych miejsc turystycznych w mieście. Odpowiedź w Londynie na Broadway, jest domem dla wielu teatrów, które nakładają wszystko, od małych kultowych składek po znaczne międzynarodowe produkcje z udziałem jednych z najlepszych aktorów w branży. Nowsze sztuki, takie jak Księga Mormona i Harry’ego Pottera i przeklętego dziecka, są wykonywane wraz z długotrwałymi klasykami, takimi jak The Lion King i Les Miserables.

☞ Zobacz także: Jak cieszyć się tanią nocą w londyńskim West End

Jest to również historycznie jedna z najlepszych dzielnic handlowych w mieście, z powrotem do huśtania się lat 60., kiedy Carnaby Street była epicentrum Cool. Zagubij się na małych pasach z 7 targów, których brukowania przechodzą przez obszar, i podążaj śladami zespołów takich jak Who i The Rolling Stones, które stąd dostały swoje wątki.

Wszystko, od innowacyjnych butików po wielkie marki w Covent Garden, będziesz mógłKupuj zadowolenie z serca, a jeśli nie możesz znaleźć tego, czego szukasz, słynna Oxford Street jest zaledwie kilka minut.

Hampstead – „zieleń i widoki”

Hampstead, liściasta, dobrze i oszałamiająco piękna, ma więcej wioski niż większość obszarów otaczających ten hotspot z północnego Londynu. Wydaje się, że wyszedłeś z zgiełku, że Londyn kojarzy się z łagodnym światem, w którym domy wolnostojące są normą i osobliwymi butikami na wysokich ulicach. Niezależni rzeźnicy, kupcy wina i piekarni określają, jak kiedyś było życie w wielkim dymie.

Jego prawdziwą ukoronowaną chwałą jest wspaniały Hampstead Heath, rozległy obszar zielonego parku, który obejmuje lasy bogatą w dziką przyrodę, krajobrazowe jeziora i ogrody, dzikie stawy, w których mieszkańcy pływają, a nawet historyczny okazały dom, Kenwood House.

Dzięki pagórkowatemu terenowi Hampstead Heath oferuje również jedne z najbardziej niesamowitych panoramicznych widoków na całe miasto. Od szczytu Parlament Hill możesz wyraźnie wymyślić niektóre z najbardziej rozpoznawalnych budynków w Londynie, od historycznej katedry św. Pawła po niewątpliwie nowoczesne sylwetki odłamka i Gherkina.

Clapham – „Niezależne wibracje”

Pomimo tego, że nie zawsze był najmodniejszym dzielnicami w Londynie, Clapham powoli nadaje sobie markę jako interesujące i wyluzowane miejsce, do którego można się udać. W tym zakątku południowo -zachodniego Londynu jest wyraźnie „niezależna” klimat, z wieloma barami, restauracjami, kawiarniami i sklepami na Clapham High Street i starym miasteczku, które jest dumnie niezależne.

Obszar ten jest być może najbardziej znany z ogromnego zielonego parku o nazwie Clapham Common, w którym znajdziesz stawy, starą tradycyjną estrtal i mnóstwo dzikiej przyrody. Jest dobrze używany z regularnymi wydarzeniami i festiwali, które odbywają się tutaj oraz wiele drużyn sportowych korzystających z otwartych przestrzeni. Clapham ma wspaniałe linki do transportu z centrum miasta i da odwiedzającym prawdziwy kawałek lokalnego życia w Londynie.

Wybór miejsca pobytu w Londynie może być zniechęcającym zadaniem, ale te wspaniałe obszary mają swoje własne atrakcje i przynajmniej jeden będzie bez wątpienia odwołać się od tego, co chcesz robić. Który wybierzesz?

Jak ten artykuł? Przypiąć!

Oświadczenie: Goats On the Road jest współpracownikiem Amazon, a także partnerem dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że zdobywamy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu i kupujemy od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *