Jak zaoszczędzić benzynę podczas europejskiej rodzinnej podróży

, szczególnie w Europie, paliwo z pewnością nie jest tanie, a wycieczki mogą okazać się dość drogie. Aby zaoszczędzić na kosztach benzyny, załaduj samochód za pomocą gier, muzyki, przekąsek i koców i postępuj zgodnie z tymi łatwymi wskazówkami, aby zaoszczędzić zużycie paliwa, gotówkę i jednocześnie pomoc. A kiedy podróżujesz po Europie – w jednych z najbardziej niesamowitych lokalizacji podróży na świecie – upewnij się, że cała rodzina ma europejską kartę ubezpieczenia medycznego i pozostaje zabezpieczona.

Unikaj pośpiechu

Jest to nie tylko duszne, obciążające i wręcz nudne, gdy utkniesz w korku, ale także oznacza, że zużyjesz znacznie więcej paliwa. Zatrzymanie się i rozpoczęcie ruchu oznacza, że Twój samochód musi stale uruchamiać się na pierwszy bieg, wymagając znacznej ilości paliwa. Unikaj godziny szczytu, a jeśli jesteś w stanie być nieco bardziej elastycznym, sprawdź aktualizacje ruchu dla nieszczęść i robót drogowych, zanim skrócisz koszty paliwa – i oczywiście czas!

Ulepsz swoje koła

Choć droga jako jedna poza płatnością, jeśli jesteś regularnym tripperem drogowym, zakup nowego samochodu może być odpowiedzią na znacznie tańszy sposób podróży. Rozważ hybrydę, która zużywa mniej paliwa niż benzyna lub olej napędowy i trzymaj się instrukcji – automatyczne samochody i ciężarówki zużywają 10% do 15% znacznie więcej paliwa – przy znacznie bardziej opłacalnym sposobu podróży.

Usprawnić swój pojazd

Prawdopodobnie znajdziesz się na autostradzie podczas następnej rodzinnej podróży, a niewielkie zmiany w kształcie samochodu mogą mieć znaczącą różnicę w stosunku do tego, ile paliwa używasz, zmniejszając przeciąganie samochodu, gdy tam jesteś. Choć atrakcyjne, aby pozostawić je otwarte, zamknij te okna i dachy słoneczne, gdy na otwartej drodze zakupi w celu usprawnienia oporu i zmniejszenia zużycia benzyny.

Stracić bagaż

Podobnie jak ludzkie ciało, samochody i ciężarówki potrzebują znacznie więcej paliwa, aby przenieść się wokół dużej wagi, więc staraj się nie wypchnąć buta samochodu za pomocą przedmiotów, których tak naprawdę nie potrzebujesz. Trzymaj się podstaw i zaoszczędź na paliwie.

Wyłącz klimatyzację

Klimatyzacja może sprawić, że podróże w lecie znacznie są znacznie bardziej znośne, ale włączenie go zużywa dużo nadmiaru gazu. Wyłącz go lub w dół, gdy nie jest upalne, aby oszczędzać na gotówce.

Jedź powoli

Limity prędkości są w stanie zapewnić nam bezpieczeństwo, ale pomagają również obniżyć koszty paliwa. Choć atrakcyjny, aby przyspieszyć, aby skrócić czas podróży, jeśli jesteś w pośpiechu lub dzieci się nudzą, nie. Im szybciej idziesz, tym więcej paliwa używasz.

Związane z

Jak zapłacić za następną podróż, która jest dana, gdy dotyczy planowania podróży: musisz kupić gaz! Ten samochód nie dostanie się z miejsca historycznego do muzeum do hotelu sam. Zabawną częścią podróży jest dotarcie tam, a mniej zabawa jest…
26 października 2019in w „Goście”

Rzeczy, które należy uporządkować, zanim wyjdziesz na wycieczkę do podróży Tripa Camping, jest jednym z najbardziej ekscytujących weekendowych wypadów. Jeśli lubisz podróżować, weekendowe wycieczki oferują wiele możliwości spędzenia trochę czasu z rodziną. Ponadto osoby zainteresowane fotografią wciąż szukają możliwości wyruszenia na wycieczki. Jeśli lubisz…
30 listopada 2019in w „Goście”

5 najlepszych wygodnych używanych samochodów i ciężarówek, które możesz zdobyć na rodzinną drogę Trip, jeśli miałeś wybrać się na wycieczkę przez cały czas, który samochód zabrałbyś ze sobą? Jeśli nas zapytasz, weźmiemy Toyota Camry. Czemu? Mówiąc prosto, żaden sedan na rynku nie jest lepszym połączeniem komfortu, niezawodności, oszczędności paliwa i odpowiednich cen niż…
24 lutego 2021 w „Goście”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *