Zagrożony urok Railay

KADE Kate składa się z powiązań partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Railay jest jedną z wielu wspaniałych plaż Krabi, dostępnych tylko na łodzi, a także pełnej wysp wapienia. Railay był jednym z miejsc, które chciałem najlepiej udać się na mojej Azji.

W rzeczywistości chciałem iść do Railay przez cztery lata! Idealny po rozpoczęciu pierwszej pracy po studiach, znalazłem swój pierwszy w Internecie Travelogle: Gone Walkabout. Pisarz poszedł do Railay pod wpływem kaprysu, a także zakochał się, przebywając przez tygodnie, zamieniając się w tyłek plażowy, o którym nigdy nie wierzył!

Oczywiście jego dziennik podróży, który był wówczas jego dziennikiem, zajął lokalizację w połowie lat 90. XX wieku. Obawiałem się, że po 15 latach Railay zostanie całkowicie zmieniony, tak jak nadmiernie turystyczne, a także nadmiernie rozwinięte jako Koh Phi Phi.

Ale po usłyszeniu tęsknych, promiennych ocen Railay z Caz z Y Blog Travel, a także Michael of Art of Plecaking, miałem nadzieję. Ta lokalizacja musiała być piękna.

I to było.

Każdy, kto jedzie do Tajlandii, dostaje zdjęcie łodzi Longtail na plaży. Teraz mam mój!

Railay jest najprawdopodobniej najpiękniejszą ze wszystkich plaż, jakie widziałem na wybrzeżu Andamana. Klify tutaj są najbardziej dramatyczne; Woda jest najbardziej turkusowa.

Pomiędzy apelacją Railay, a także prawdą, do której chciałem iść przez tak wiele lat, musiałem to podobać. Ale nie mogłem.

Było tłoczno. Nie na poziomie Koh Phi Phi, jednak raczej zatkany. Nie masz koncepcji, ile pracy wykonała, aby zrobić zdjęcia bez ludzi! Plaże i oceany były pełne ludzi; Kraina, którą Railay ma, jest pełen skrzeli z hoteli, a także restauracji.

To jest coś, czego jeszcze nie widziałem: restauracja zabrakła łodzi Longtail!

Może byłem rozpieszczany, po prostu spędziłem błogi tydzień w Koh Lanta, co wydawało się nieodkrytym rajtem. Brakowało mi nieograniczonego obszaru plaży, kilku innych osób. Kolejna lokalizacja, do której chodziłem, może być blada tylko w porównaniu.

Naprawdę martwię się o Railay. Jestem przerażony, że będzie to następny Koh Phi Phi, cała wyspa pachnąca jak ścieki, ponieważ obiekty nie mogą zarządzać liczbą odwiedzających.

I nie mam koncepcji, co z tym zrobić.

Pomimo negatywności tego postu, czerpałem przyjemność z Railay – podobało mi się plaże, życie nocne było niesamowite, a także jest naprawdę niesamowita społeczność emigrantów. A jeśli lubisz wspinaczkę, będziesz w niebie!

Ale jestem za to przerażony.

Rozumiem, że to przeciwdziała to, co do tej pory stwierdziłem… ale idź do Railay. Idz już. Widzisz to, choć wciąż wygląda na to.

I, jak powiedziałem wcześniej, idź do Lanta. Ta wyspa trzyma moje serce.

Ale jest coś, co Railay ma, że Lanta nie… święta jaskinia penisa.

A moje dziewczyny będą miały loty do Railay zarezerwowane w trzech… dwóch… jeden…

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *