5 z najlepszych krajów do nawiązywania prawdziwych kontaktów z mieszkańcami

„Naprawdę myśl o wszystkich, których zadowolisz, a także o wszystkich, których zadowolisz, naprawdę o tobie myślą” – Rasheed Ogunlaru

Spotkanie z ludźmi to jedna z doskonałych korzyści podróży, a także satysfakcjonujących ludzi regionalnych jest doskonałą metodą uzyskania głębszego wglądu w kraj, w którym podróżujesz. Ich życie może różnić się od twojego własnego, jednak ich ciekawość kultury, a także Rodzina jest zawsze dzielona.

Nie zawsze jest proste, aby zadowolić ludzi regionalnych, a także w niektórych krajach, w których mieszkańcy są równie nieśmiałe, aby technika obcokrajowca. W innych przypadkach może istnieć jakaś wrogość wobec turystyki, a miejscowi wybierają niewiele w interakcji z turystami. Są nawet czasy, kiedy się nas boją! Jednak w wielu krajach mieszkańcy regionalni pozostają w umysłach podróżników długo po powrocie do domu.

Połączenia, a także przyjaźnie, które tworzymy za granicą, wpływają na nas o wiele więcej niż witryny, które widzimy lub trudności, które podbijemy. Jeśli starasz się powiązać z ludźmi regionalnymi, a także odkryć nowych towarzyszy na całym świecie, oto kilka krajów, w których zaprzyjaźnienie się jest niezwykle proste!

1. Iran:

Jeśli sprawdziłeś nasze artykuły na temat Iranu, zrozumiesz dokładnie, jak szybko połączyliśmy się z ludźmi regionalnymi. Irańczycy byli przyjaźni i mili, jednak to, co czynili ich wyjątkowymi, była ich stała ciekawość, a także autentyczna opieka nad naszym dobrobytem. Wydawało się, że każdy z nich chciał upewnić się, że odbyliśmy wolną od ryzyka wycieczkę w Iranie, a także opuściliśmy kraj z nową perspektywą jego ludzi. Ilekroć byliśmy w środowisku społecznym, Irańczycy rozwijali swoje odwagi, aby zadać nam pytanie, a także kiedy rozmawialiśmy, że bramy powodziowe otworzyły z całkowitymi nieznajomymi.

Iran jest krajem, w którym nie musiałbyś płacić za zakwaterowanie, gdybyś nie chciał, ponieważ podróżni są tak powszechnie zaproszeni do pozostania w domach ludzi, a także jeść przy stolikach obiadowych, nie można go przegapić! Dla nas nie było znacznie łatwiejszej lokalizacji do nawiązania nowych, trwałych przyjaźni. Wciąż mamy wielu dobrych przyjaciół w Iranie, a także utrzymujemy z nimi kontakt do dziś.

2. Egipt:

Wielu podróżników ma mieszane uczucia na temat narodu egipskiego, jednak po naszych doświadczeniach odkrywamy, że trudno jest uwierzyć, że ludzie tak się czują. Podróż jest zarówno osobista, jak i dla nas, Egipt był jedną z największych lokalizacji, w których można spotkać się z tubylcami! Zadowolniliśmy ludzi, którzy mieszkali w małych domach błotnych, z trochę więcej niż piec, garnki i filiżanki, a także, jak tylko zaprosiliby nas na filiżankę herbaty. Siedzieliśmy w ich podstawowym, choć uroczym przestrzeni mieszkalnej, a także rozglądali się na to, co mieli, tak dobrze, jak nie moglibyśmy być zaskoczeni, że ludzie tak bardzo nam zaoferowaliby. Herbata była doskonałą metodą zadowolenia mieszkańców w Egipcie, a także odkryliśmy, że pijemy dużo filiżanek dziennie! Jeśli wyjedziesz do Egiptu, upewnij się, że słuchasz uważnie podczas spaceru ulicami. Często wymaga, abyś do nich dołączył, jest spokojny, a także nieśmiały, jednak jeśli ich usłyszysz, a także zabierzesz ich oferty, twoje doświadczenia z podróży będą bogatsze.

3. Myanmar:

To kraj, w którym sytuacja szybko się zmienia. Jeszcze kilka lat temu Myanmar był całkowicie nietknięty przez turystykę masową, a także ludzie, którzy byli tak odcięci od świata zachodniego, że ich ciekawość ich przytłoczyła! Kiedy zameldowaliśmy się w styczniu 2012 r., Zadowoliliśmy tak wielu rdzennych ludzi, którzy po prostu chcieli odkryć zarówno o Kanadzie, jak i o życiu na Zachodzie. Magazyny, naklejki, a także długopisy wzbudzałyby je nie do uwierzenia, a także niektóre dzieci, które zadowolone były białe twarze po raz pierwszy. Często, gdy jeździliśmy autobusami w Myanmarze, kobiety siedziały obok Dariece, a także patrzyły na nią, ostatecznie szorując jej ramię, zaskoczone kolorem lub jej skórą. Birmańczycy są czasami bardzo nieśmiałe, więc jeśli chcesz się z nimi połączyć, być może będziesz musiał wykonać pierwszy ruch. Jednak nawet jeśli nie możesz wchodzić w interakcje z językiem, ich uśmiech i oczywiste dociekliwość utrzymają rozmowę wystarczającą, aby skończyć się przyjaciółmi!

Nasza klasa w Naloy Village, Myanmar
Nauczyliśmy angielskiego w małej wiosce w północnej Myanmarze, gdzie zadowoliliśmy wielu uroczych dzieci, a także przyjaznych wieśniaków. Kliknij tutaj, aby zobaczyć tę historię!

4. Nepal:

Większość naszych doświadczeń w Nepalu znajdowała się w regionie Annapurna, gdzie głównie kultura tybetańska zawiera opróczgościnna grupa ludzi. Ponieważ utwory turystyczne w tym regionie okazały się o wiele bardziej popularne, mieszkańcy tutaj odkryli doskonałą metodę łączenia się z obcokrajowcami, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy na wsparcie swoich rodzin. Przekształcili swoje domy w herbaciarnie, w których trekkery mogą zatrzymać, jeść smaczne regionalne jedzenie, a także spędzić noc za niewielką opłatą. To sprawia, że ​​Nepal jest jednym z największych lokalizacji, które zaspokajają ludzi regionalnych. To tak proste, jak pukanie do drzwi! Niektóre domy herbaciane są większe, a także mniej intymne, jednak jeśli odkryjesz mały dom z jednym gospodarstwem domowym, będziesz mieć doskonały wgląd w kulturę regionalną, a także codzienne życie dla tych ocalałych na dużej wysokości.

5. Kirgistan:

Dzięki pracom turystycznym opartym na sąsiedztwie, takim jak CBT, a także życie Sheparda, Kirgistan może szybko być najlepszą lokalizacją na świecie, która zadowolę mieszkańców! Wspaniałe homestays w wiosce w całym kraju ułatwia odkrycie kirgisowej metody życia. Możesz po prostu zadzwonić do CBT lub przejść do ich najbliższego biura (są wszędzie), a także odkryć domek, który jest dla Ciebie idealny. Po wybraniu domu przyjdzie członek gospodarstwa domowego, a także odbierze Cię, a także pokaże z powrotem do domu, w którym dostajesz własny relaksujący pokój. Najlepszą częścią homestays w Kirgistanie jest jedzenie. Gospodarstwa domowe gotują najlepsze posiłki, jakie kiedykolwiek odkryjesz w kraju, od obfitych gulaszu po delikatne kababy – jedzenie jest niesamowite!

Niektórzy z was mogą być w stanie powiązać się z mieszkańcami w krajach, w których mieliśmy trudności. W lokalizacjach takich jak Maroko i Malawi odkryliśmy, że niezwykle trudno jest nawiązywać szczere połączenia z tubylcami, a także odkryliśmy, że zwykle oczekiwali gotowych na nasze interakcje. Jednak może tak być, odkąd zostaliśmy również blisko szlaku wakacyjnego. Istnieje nowe zasoby, które podróżni mogą wykorzystać do zadowolenia mieszkańców, a także nazywa się go Lokalami. Ta świetna nowa strona internetowa pomaga podróżnikom mieć prawdziwe połączenia z ludźmi w krajach, do których podróżują, jednocześnie pomagając miejscowym również ekonomicznie. To jak znacząca sieć domów w Azji Południowej. Miejscowi produkują profil, a także oferują podróżnym szansę pozostania z nimi za niewielką opłatą. Mają podobnie lekcje gotowania, wędrówki, posiłki, a także jednodniowe wycieczki.

To jednak jak surfowanie na kanapie, jak wiemy, karmienie, a także obcokrajowcy mieszkaniowi nie zawsze jest niedrogim wysokiej klasy dla wielu mieszkańców świata. Teraz, dzięki WithLocals.com, mogą zarobić kilka dolarów na karmienie swoich rodzin, jednocześnie zapewniając turystom szansę na pozostanie z nimi! Jest to naprawdę korzystne dla wszystkich dla wszystkich, a także pracą, którą jesteśmy zachwyceni, aby promować tutaj na kozach w drodze. Nie tylko jesteśmy zachwyceni, aby podzielić się tym z wami, naszymi czytelnikami, ale naprawdę oczekujemy wypróbowania usługi, gdy tylko wrócimy na drogę.

Spotkanie z miejscowymi zawsze było dla nas najważniejszym problemem, gdy podróżujemy, a wiele przyjaźni, które stworzyliśmy, pozostało do dziś. Najlepszą częścią poznania dobrych przyjaciół w nowych krajach jest szansa na powrót, a także zobaczenie ich ponownie. Dla nas witryny, kuchnia, a także historia zawsze zajmują się niesamowitymi dobrymi przyjaciółmi, których poznaliśmy po drodze. W podróży chodzi o satysfakcjonujące ludzi, a także odkrywanie nowych rzeczy, a także patrzymy na przyszłość nowych przyjaciół, zarówno regionalnych, jak i zagranicznych.

Czy miałeś kiedyś problem satysfakcjonujących mieszkańców za granicą? Gdzie odkryłeś najbardziej znaczące połączenia? Pokaż nam w komentarzach poniżej!

Oświadczenie: Kozy w drodze jest partnerem Amazon, a także podmiot stowarzyszony dla niektórych innych sprzedawców detalicznych. Wskazuje to, że tworzymy prowizje, jeśli klikniesz linki na naszym blogu, a także kupujesz od tych sprzedawców.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *