10 powodów, dla których podróżnicy (i blogerzy podróżni) powinni przełączyć się na długoterminowych podróżników Huawei P9

, zwłaszcza blogerzy podróży do noszenia wysokiej jakości smartfonów z kilku powodów.

Po pierwsze, nie jest przydatne kupowanie najtańszych gadżetów, które mają krótką żywotność. Potrzebujesz czegoś odpornego i idealnego do aktywnego stylu życia. Czy możesz sobie wyobrazić zakup nowego? Nie sądzę, żebyś ci się podobał. Wolelibyśmy wydać pieniądze na naszą następną przygodę podróżną, prawda? Teraz, jeśli otrzymasz najbardziej przyjazne dla budżetu, w końcu „zapłacisz prawdziwą cenę”.

Po drugie, blogerzy podróżni dzielą się swoimi doświadczeniami online. Publikujemy zdjęcia, filmy, aw niektórych przypadkach używamy naszych smartfonów, aby odpowiadać na e -maile, a nawet na projekcie postów na blogu. Dlatego potrzebujemy czegoś, co nie jest tylko odporne, ale może poradzić sobie z większością posiadanej pracy. Szybkość i jej wydajność powinny poradzić sobie ze wszystkimi działaniami, które wykonujemy.

Na szczęście dla nas, ponieważ Huawei Mobile dał nam przyjemność. Byliśmy w stanie zdobyć ich niesamowity smartfon, Huawei P9. To idealny prezent na nasz ślub i niesamowity gadżet do złożenia naszych przygodów podróżniczych. I musimy powiedzieć, że jeśli go nie używasz, przełącz się na Huawei P9 Best!

Dlaczego możesz zapytać? Podam 10 powodów, dla których możesz już porzucić swój stary telefon do tego lub możesz przeczytać więcej informacji o telefonie tutaj.

Spis treści

1. Zdjęcia o jakości
2. Fantastyczne filmy
3. Duży ekran
4. Wyczyść wyświetlacz
5. Wielka wydajność prędkości
6. Skaner drukowania palców
7. Długa żywotność baterii
8. Trwałe
9. Wygodny uchwyt
10. Rozsądny cię na Pinterest? Przypnij je!

1. Zdjęcia o jakości

Widziałeś nasze ostatnie zdjęcia? Jeśli uważasz, że się poprawiają, są szanse, wzięliśmy to za pomocą naszego nowego Huawei P9 z podwójnym aparatem Leica Lens! Niektóre z naszych strzałów zostały „nietknięte”, a to świetna funkcja, ponieważ nie musimy spędzać godzin na edycji zdjęć przed udostępnieniem ich naszym podróżnikom.

Po prostu rób zdjęcia, dodaj podpis, a my wszyscy jesteśmy gotowi na opublikowanie.

2. Fantastyczne filmy

Kach ostatnio robił wiele filmów na żywo na Facebooku i pomaga nam komunikować się z naszymi podróżnikami. Pomocne jest posiadanie dobrego smartfona do nagrywania prawdziwego życia i wydarzeń na żywo, dzięki czemu możemy oddać sprawiedliwość naszym niesamowitym doświadczeniom.

3. Duży ekran

Ponieważ używam również mojego smartfona do pracy, duży ekran jest przydatny, gdy próbuję czytać e -maile lub gdy chcę przeglądać naszą witrynę i konta w mediach społecznościowych. Nie muszę przewijać wiele razy, ponieważ zazwyczaj mam informacje na jednym wyświetlaczu.

4. Wyczyść wyświetlacz

Mówiąc o wyświetlaczu, konieczne jest również, aby smartfon, którego używasz, miał jasny. Blogerzy podróżni są zwykle przyklejani do swoich gadżetów i byłoby to oko – napięcie, gdyby wyświetlacz nie jest żywy i wyraźny. Ponadto możesz jeszcze bardziej doceniać zdjęcia i filmy, jeśli Twój telefon ma dobrą rozdzielczość.

5. Wielka wydajność prędkości

Innym powodem, dla którego pokochasz Huawei P9, jest to, że ma on szybkość odpowiedni dla podróżnych. Potrzebujemy czegoś szybkiego i niezawodnego. Nie chcemy smartfona, który zmienia aplikacje, które zajmuje wiele sekund. Huawei P9 to Twoja usługa takiego wyzwania.

6. Skaner drukowania palców

A kto nie chce dodatkowej funkcji bezpieczeństwa i bezpieczeństwa? Nasze smartfony w niektórych przypadkach zawierają niezbędne informacje, z których niektóre są osobiste. Dlatego powinieneś być w stanie w pełni chronić swoje telefony. Umieść i aktywuj kod podań, szpilkę i skaner odcisków palców, aby zabezpieczyć się przed kradzieżą tożsamości. To jeden z naszych koszmarów!

7. Długa żywotność baterii

To, co uwielbiam w Huawei P9, to długa żywotność baterii. Wiele czasu jesteśmy w drodze i podróżujemy godzinami. Nie zawsze możesz mieć gniazdko elektryczne, aby naładować gadżety. Dlatego smartfony o długiej żywotności baterii są powinny, abyśmy nadal mogli robić zdjęcia i filmy z naszej podróży. Chociaż istnieje bank energetyczny, który pomoże nam naładować nasze smartfony, nie byłoby tak idealne, aby mieć telefon, który jest wyczerpany po zaledwie kilku godzinach.

8. Trwałe

Huawei P9 przeszedł szereg testów kropli. Jest to kluczowe dla każdego, kto podróżuje jak my. Nie chcemy czegoś, co może łatwo złamać tylko dlatego, że spada z krzesła. Czy my? Za głośne płacz – zeskakujemy z klifów i samolotów, nasze telefony powinny pasować do tego stylu życia.

9. Wygodny uchwyt

Kolejną funkcją, którą uwielbiam w tym nowym smartfonie Huawei, jest to, że jest tak wygodna w obsłudze. Nie mogłem wystarczająco podkreślić, jak zawsze korzystam z mojego smartfona za każdym razem, gdy podróżujemy. I oczywiście nie chcę czegoś, co w końcu obciąży mi dłoń.

10. Rozsądna cena

Za nieco ponad 500 USD możesz mieć własne Huawei P9 i rozkoszować się Fantastemnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *