Coś do przeczytania – świąteczny przewodnik po prezentach

Istnieje poczucie wielkiego luksusu, cofając się z dobrą książką. A po pracowitych Bożego Narodzenia posiadanie czegoś, co zabierze cię od tego wszystkiego, jest najlepszą ucieczką. Oto lista bieżących przewrotów stron.

Turcja prawie rozebrana, dziadek już śpi i skrawki papieru do pakowania pod sofą dowodem wcześniejszego obecnego szaleństwa. Spokój jest przywrócony. Ale co teraz robisz?

To najlepszy moment, aby usiąść, może łyk whisky lub zimne piwo i odwrócić tę pierwszą stronę nowej książki.

Ale jest problem.

W rzeczywistości istnieją dwa problemy. Nie wiesz, co jest dobre. I nie masz czasu na złe. Nie ma nic gorszego niż użycie użytecznego czasu czytania w książce, która okazuje się być taka, której nigdy więcej nie chcesz odebrać.

Aby to ułatwić, przygotowaliśmy krótką listę nowych odczytów w grudniu 2018 r., Które są zabawne, fascynujące przewracające strony.

Co czytać w Nowym Roku – 6 książek, które ludzie pokochają

Jest to fragment naszej bezpłatnej świątecznej podpowiedzi e-Zine do pobrania, którą można tu dostać.

Bunt na nagrodach – Peter Fitzsimons 35,00 $

Najbardziej obecna w zbrojowni historycznych opowieści Petera Fitzsimona, bunt na nagrodach jest być może jedną z najpopularniejszych przędzy morskiej. Ale dalekie od ponownego rzucania się starej liny Fitzsimons maluje zupełnie nowy obraz na tej przygodie na morzu.

Skrupulatne badania oraz odważne i fascynujące opowiadanie historii ożywiają ten klasyczny Swashbuckler.

Idealny dostaw dla fanów historii marynarki wojennej, ale także dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się więcej o tym, co wydarzyło się w tej niefortunnej misji.

Teatr świata: mapy, które stworzyły historię – Thomas Reinertsen Berg 59,99 USD

Jest coś w sprawdzeniu mapy, która wypełnia mnie podnieceniem. Przysięga i potencjał, aby zobaczyć miejsca przede mną – to jak podróżowanie bez przeprowadzki.

Ale autor kulturowy i naukowy oraz dziennikarz Thomas Reinertsen Berg idzie o krok dalej. Od symboli epoki kamienia po Google Earth, ta książka bada znany (i nieznany) świat poprzez własny portret.

Idealny dla odkrywcy w sercu i Buff History w Soul.

Wydmuchanie krwawych drzwi – Sir Michael Caine 32,99 USD

Od wprowadzenia, gdy młody Michael Caine opowiada o swoim pierwszym spotkaniu z legendą Johnem Wayne, jesteś uzależniony. Po uruchomieniu nie ma możliwości odłożenia tej książki, więc uważaj!

Po wystąpieniu w ponad 100 filmach Caine mówi to, jak to jest, jak to było i jak to musi być w swojej najbardziej obecnej autobiografii.

Pełen niezwykłych anegdot i bogactwa lekcji życia, jest to łatwe zdobycie dla miłośnika filmu w nas wszystkich.

Shaken – Picie z Jamesem Bondem i Ianem Flemingiem 29,99 USD

W pełni zatytułowany „007: Oficjalna książka koktajlowa: Shaken – Picie z Jamesem Bondem i Ianem Flemingiem”, jest to znacznie więcej niż tylko książka mieszanych napojów.

To książka szczegółów. Kreatywna mieszanka prawdziwych anegdot miłości Iana Fleminga do duchów i ekstraktów z Bonda zamawiającego jego preferowane kuszące.

Od uprzejmości Bonda Martini po przerażającą kulę ognia Fleminga z rumu, którą faworyzował na Jamajce, ta książka jest wglądem zarówno autora, jak i jego stworzenia, a także w tym, gdzie prawda i fikcja mieszają się jak gin i Vermouth.

Krótkie odpowiedzi na duże pytania – Stephen Hawking 29,99 USD*

Wybitny fizyk teoretyczny i wpływowy myśliciel, profesor Stephen Hawking, daje krótkie, zwięzłe odpowiedzi na niektóre z największych pytań na świecie.

Czy jest Bóg? Czy możemy przewidzieć przyszłość? Co jest w czarnej dziurze? Czy AI nas przewyższy?

To są niektóre rzeczy, do których profesor Hawking stawia swój niezwykły umysł i odpowiada aplomb i gotowym dowcipem. Najlepszy prezent dla dużych myślicieli – lub bardzo wścibskich ludzi!

* Procent wszystkich opłat licencyjnych z tej książki trafi do Stowarzyszenia Chorób Neuronowych Motor i Stephen Hawking Foundation.
Zmiana naczelnych: jak świat nas przerabia-Vybarr Cregan-Reid 29,99 USD

Zmiana naczelnych stawia nas jako gatunek na zjeżdżalni mikroskopu i dodaje kropelki czasu, aby zobaczyć, jak nasze same DNA zmieniło się w ciągu tysiącleci.

Prowokująca do myślenia książka Cregan-Reida patrzy na to, skąd pochodzimy, jak zmieniliśmy się z czasem i jakie jest perspektywy ludzkości w epokach ekstremalnych zmian.

Czy nadal będziemy się rozwijać, czy też będziemy walczyć o przetrwanie? Jest to eksploracja samej przyszłości naszego gatunku.

Nigdy nie lekceważ wartości przestojów, które otrzymujesz od czytania. Christina i ja uwielbiamy książki. I chociaż mamy bardzo różne gusta w literaturze (to nie jest jej lista!), Cieszymy się z tego, co obecnie czytamy.

Szczególnie lubimy mieć książkę do przeczytania podczas podróży. Wiele czeka, kiedy jesteś na drodze – lotniska, przystanki autobusowe, stacje pociągów – a dobra książka wyciąga presję na sytuację.

Uważam również, że Escape jest dobra książka, jeśli spoglądasz w dół beczki długiej ekspozycji na rodzinę w tym okresie świątecznym. Często lepiej jest na eBardzo, jeśli możesz odejść od tego wszystkiego na chwilę!

Pobierz swoją bezpłatną kopię naszej świątecznej wskazówki e-magazine tutaj.

A jeśli czerpałeś przyjemność z tej historii, musisz sprawdzić:

– Weź wskazówkę – nasz przewodnik po prezentach dla mężczyzn
– Książki, które inspirują nas do podróży
– Przewodnik po książkach dla facetów: 9 czytania na święta

Czy masz jakieś dobre rekomendacje dotyczące książki? Co teraz czytasz? Jak uciekniesz z kuchni nacisku rodzinnego podczas wakacji? Powiedz nam w komentarzach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *