Pięć zabawnych lokalizacji do jedzenia lodów w West Michigan

Summertime, Summertime, Sum-Sum-Summertime! Dla mnie ucieczka West Michigan nie jest całkowita, dopóki nie masz na stałe piasku w butach, złapałby co najmniej jedną strażnik w słoiku, a także przetrwał przynajmniej jeden ból głowy! Dodatkowe punkty dotyczące ukąszeń komarów w kształcie ogromnego wózka!

W przeszłości wiele lat spędziliśmy czas, a także na wybrzeżu jeziora Michigan, a także natknęliśmy się na zabawne lody! W żadnej konkretnej kolejności jest pięć warty kontroli.

Whippi-Dip, Spring Lake
977 Pontaluna RoadWhipi-Dip stał się dla nas zwyczają. Tuż przy ulicy od wydm, a także Beach Muskegon w parku Soft Serving Ice Cream to doskonała łapówka „Mieliśmy teraz wyjść” dla młodych ludzi w każdym wieku. Jeśli pójdziesz, poproś o gałki oczne cukru na naszym miękkim podaniu. Lubię Dip Whippi, ponieważ (1) odcień spowalnia topnienie, (2) Młodzież może grać na sprzęcie na placu zabaw, (3) można kupić inne jedzenie poza lodami. Pewną wadą jest brak publicznej toalety. Podobnie jak śmierć, a także podatki, mogę zapewnić przynajmniej jeden z moich trzech młodych ludzi, będzie musiał uruchomić sytuację w Safeway przez gorączkową ulicę.

Wskazówka:

Pekadill, Whitehall
503 South Mears AvenueJust na południe od centrum Whitehall, Pekadill’s jest wybitnym „starym czasem” Delicatessen. Uznany w głównych kolorach, możesz kupić preferowane smakołyki w lodzie. Właśnie tutaj mamy coś, co wygląda jak Superman Topping Chocolate Chip? Niezwykle dla zdjęcia, jednak moi młodzi to lubili. Kupiliśmy pełny lunch, kiedy odwiedzaliśmy Pekadilla; Menu było wystarczające, aby wszyscy odkryli coś, co uszczęśliwia. Jeśli nie możesz odkryć siedzenia z przodu, odkryjesz przelewne miejsca do jadalni z tyłu (obok toalet).

Wskazówka dotycząca podróży: dopóki jesteś na plaży, dlaczego nie sprawdzić Duck Lake w Park?

Jersey Junction, Grand Rapids
652 Croswell Avenue SE znaleziony w historycznej wiosce Gaslight w East Grand Rapids, Jersey Junction jest ulubieńcem społeczności. Rodzaj lokalizacji, w której można kupić patyczki do cukierków, a także łamanie szczęki wielkości piłek do kręgli, pamiętaj, aby nie przegapić pociągu projektowego na torach biegających wzdłuż sufitu wewnętrznego. Jeśli twoi młodzi ludzie są bardzo nieporządni (jak mój), śmiało, a także odkryj zacieniony obszar na zewnątrz. Nie mogłem odkryć obrazu mojego najstarszego dziecka, który kęs z jego stożka, jednak tutaj przytula hushpupy psowy posąg, gdy czekamy w kolejce.

Wskazówka dotycząca podróży: lubimy Grand Rapids (w końcu to moje rodzinne miasto). Sprawdź ogrody Meijer, jeśli masz szansę.

Kapitan Sundae, Zeeland i Holandia
537 West Primary Avenuecaptain Sundae ma trzy miejsca w Holandii, a także w Zeeland; Uczęszczaliśmy adres Zeeland. Najwyraźniej ulubieniec sąsiedztwa, moby gospodarstw domowych zamawiały lody po upływie wielu gier softballowych dokładnie w tym samym czasie! Jeśli możesz odkryć otwartą ławkę, spróbuj, a także usiądź na drewnianym statku. Również gorączkowe wrzucające lody żółwi w twarz, założę, że nie pamiętam zdjęcia „przed” (musisz tylko na mnie liczyć, że było pyszne).

Wskazówka dotycząca podróży: jeśli jesteś w Holandii, jesteś bardzo blisko Tunnel Park (dom najlepszego placu zabaw).

Lody Shermana, South Haven
1601 Phoenix Road Sherman’s Lody były przyjemnością mieszkańców South Haven, a także turystów, ponieważ 1916. To była nasza pierwsza wizyta i – polegając na rzutie kamiennym od międzystanowej – z pewnością wrócimy. Shermana tworzy własne lody w powolnych partiach, a także mają wyraźne smaki, takie jak precla pokryte czekoladą, a także toffi. Prawdopodobnie najbardziej innowacyjne lody, jakie miałem przez całe życie, bardzo sugeruję miskę „spaghetti” z czekoladowymi kulkami do mięsa lodów, „sosem” truskawkowym, a także ogolonymi płatkami z białej czekolady, które naprawdę wyglądają jak ser.

Czy masz preferowany sklep z lodami West Michigan? Zostaw komentarz poniżej!

Związane z

Najsłodszy stożka lodów w środkowym zachodniej części leżczej w Michigan nie jest całkowitą bez spryspów, zamków z piasku, a także miękkich lodów. Samozwańczy elitarny krem Wisconsin, Michigan, wciąż jest moją darnią domową, a także nie wstydzę się stwierdzić, że odłożyłem kilka szyszek w ciągu dnia. Sandy, opalona, a także głodująca w słoneczny dzień w sierpniu…
12 września 2011 w „Food & Drink”

15 Niezbędne rzeczy do zrozumienia przed podróżą do Michigannow, że jestem praktycznie przesadny (brutto), mieszkałem w każdej strefie czasowej w kontynentalnych Stanach Zjednoczonych. Podobnie jak podczas gdy zacząłem odpowiadać „Ziemia”, kiedy ktoś pyta mnie, skąd pochodzę, mieszkałem w Michigan przez prawie połowę mojego życia. Oto kilka istotnych rzeczy, których potrzebujesz…
3 stycznia 2016 w „Michigan”

Lake Michigan Beachs: Duck Lake określa parklokowane abounull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *