Dlaczego powinieneś teraz zacząć rezerwację swoich przyszłych podróży

Wysłane: 29.02.21 | 29 marca 2021

Jeśli jesteś podobny do mnie, czekałeś ponad rok. To światło na końcu tunelu – gdzie jesteśmy głównie zaszczepiani i możemy przytulić nieznajomych, chodzić na koncerty i zatłoczone bary i ponownie podróżować po świecie.

Jasne, w ubiegłym roku wiele części świata było otwartych dla odwiedzających, a niektórzy ludzie podróżują. Pandemia nie powstrzymała też ludzi przed udawaniem, że to się nie dzieje, i zatłoczenie w zapakowane bary.

Ale mówię o tym punkcie zwrotnym dla reszty z nas. W tym czasie, gdy infekcje, hospitalizacje i śmierć zmniejszają się do tego stopnia, że ​​większość świata otwiera się ponownie, konferencje i wydarzenia odbywa się ponownie, atrakcje otwarte, a reszta z nas ponownie wbijała się w bary, aby dostrzec nieznajomych w pijaną noc.

Jeszcze nas tam nie ma-zajmie to co najmniej kolejny rok lub dwa, zanim będziemy w pełni „wrócić do normy”-ale każdego dnia zbliżamy się do świata po wizycie, w którym rzeczy się otwierają i znów mamy opcje.

Patrzy przynajmniej Stany Zjednoczone, na Bliskim Wschodzie, części Europy, Ameryki Środkowej i Południowej oraz liczne kraje Karaibów będą „otwarte dla biznesu” przez połowę lata (jeśli nie wcześniej).

W rzeczywistości wiele krajów pozwala odwiedzającym pominąć mandatowe testy kwarantanny / PCR, jeśli są one zaszczepione (na przykład Islandia, Grecja, Izrael i Ekwador, a Tajlandia już rozważa to samo).

I z tym wszystkim wyczuwalnym podnieceniem, jak niedawno informował VICE, ludzie znów zaczynają rezerwować – do tego stopnia, że ​​wiele miejsc już się wypełnia.

Przed pandemią wiele osób zarezerwowało swoją podróż od jednego do dwóch miesięcy przed wyjazdem. Podczas pandemii było to od jednego do dwóch tygodni, ponieważ ludzie martwili się ciągle zmieniającymi się wytycznymi i ograniczeniami.

Teraz podróżni zaczynają to robić cztery miesiące lub wiele więcej, w oczekiwaniu na ponowne otwarcie miejsc docelowych.

Ceny biletów samolotów rosną, a wycieczki się są, podobnie jak kemping. Zakwaterowanie, zwłaszcza Airbnbs, sprzedają się szybko-a ceny te również rosną, ponieważ popyt na nich wzrasta z powodu osób, które chcą być samodzielne niż w hotelu. (Ale jeśli chcesz hotel, oznacza to, że znajdziesz niesamowite stawki i wiele opcji).

A niesamowite oferty podróży, które teraz widzimy, nie będą trwać wiecznie.

Krótko mówiąc, powinieneś teraz zacząć rezerwować swoje podróże (ale kupić bilety podlegające zwrotowi).

I to nie tylko w Stanach Zjednoczonych.

Grecja, Francja, Hiszpania, Włochy – Wszystkie te letnie hotspoty są zarezerwowane w założeniu, że do tego czasu będą otwarte. Rozmawiałem z wieloma biurami podróży, którzy mają trudności ze znalezieniem hoteli i kurortów dla swoich klientów.

To nie oznacza, że ​​sytuacja nie może lub się nie zmieni. Może się pojawić nowy szczep, świat może zostać ponownie zamknięty, kraje mogą opóźnić otwarcie, jeśli program szczepień ich własnej populacji potrwa dłużej niż oczekiwano. kto wie? Lato może być bliskie, ale w chętnych latach minęło dużo czasu.

Dlatego chcesz upewnić się, że otrzymasz rezerwacje zwrotne.

Ale, jak mówią, nie chcesz być przyłapany na spodniach, płacąc wyższe ceny na wakacje letnie lub jesienne.

W tej chwili wszyscy w branży turystycznej potrzebują pieniędzy. Chcą wypełnić miejsca na samolotach, miejscach na wycieczkach i pokojach w hotelach. W tej chwili istnieje mnóstwo transakcji – nawet dla krajów, które są teraz zamknięte, ponieważ ludzie oczekują, że zostaną ponownie otwarte do lata.

Ale obecne oferty nie potrwają długo.

Ponieważ ludzie zaczną czuć się bardziej komfortowo, a perspektywy zaczyna się rozjaśniać, ceny wzrosną wraz z popytem. Wiele osób czeka na podróż: ludzie, którzy odroczyli wycieczki 2020, ludzie, którzy już zarezerwowali wycieczki, oraz ludzie, którzy po Covid zdecydowali się dłużej czekać.

To, w połączeniu ze zmniejszoną pojemnością i opcjami, sugeruje, że ceny się wzrosną (dużo).

Tak więc, niezależnie od tego, czy przebywasz we własnym kraju, czy lecisz do egzotycznego regionu, zacząłem teraz rezerwować twoje wycieczki.

Nie czekaj.

Lepiej złapać te oferty teraz, nawet jeśli twoje plany są rozmyte, zamiast płacić znacznie więcej później.

Smart Travellers rezerwują, gdy wystąpią oferty.

Bądź mądrym podróżnikiem.

Jak podróżować po świecie za 50 USD dziennie

Mój najlepiej sprzedający się przewodnik w miękkiej oprawie w New York Timesa po podróży światowej instruuje cię, jak opanować sztukę podróży, abyś zejść z utartej ścieżki, zaoszczędzić pieniądze i mieć głębsze wrażenia z podróży. To twój przewodnik do planowania A, który BBC nazwał „Biblią dla podróżników budżetowych”.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się znacznie więcej i zacznij czytać go już dziś!

Zarezerwuj swoją podróż: sugestie logistyczne i sztuczki
Zarezerwuj swój lot
Znajdź tani lot za pomocą Skyscanner. To moja ulubiona wyszukiwarka, ponieważ wyszukuje witryny i linie lotnicze na całym świecie, więc zawsze wiesz, że żaden kamień nie pozostaje obrócony.

Zarezerwuj swoje zakwaterowanien
Możesz zarezerwować swój hostel w Hostelworld. Jeśli chcesz pozostać gdzieś niż hostel, użyj Booking.com, ponieważ konsekwentnie zwracają najtańsze stawki dla pensjonatów i hoteli.

Nie zapomnij o ubezpieczeniu podróży
Ubezpieczenie podróży zabezpieczy Cię przed chorobą, obrażeniami, kradzieżą i odwołaniem. Jest to obszerna ochrona na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Nigdy nie wybieram się na wycieczkę, ponieważ musiałem go używać wiele razy w przeszłości. Moje ulubione firmy, które oferują najlepszą usługę i wartość, to:

Bezpieczeństwo (najlepsze dla wszystkich)

Zapewnij moją podróż (dla osób powyżej 70)

Medjet (dodatkowe pokrycie ewakuacji)

Gotowy do zarezerwowania podróży?
Sprawdź moją stronę zasobów dla najlepszych firm do użycia podczas podróży. Wymieniam wszystkie te, których używam podczas podróży. Są najlepsze w klasie i nie możesz się pomylić, używając ich podczas podróży.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *