Rzeczy do wykonania w Mykonos: plaże, kluby i inne obszary podróżników

, kiedy wierzymy na wyspy greckie, Santorini zawsze jest pierwszym, który znalazł na myśl. Jednak w ciągu ostatnich wielu lat wyspa Mykonos pojawiła się również jako najlepszy cel podróżny.

Chociaż Mykonos to tylko mała wyspa, ma wiele rzeczy do zaoferowania turystom. Najlepsza rozumiana jako wyspa świętowa, skwierczy malownicze plaże, a także pulsami dynamicznym życiem nocnym. Ponadto jest również przepełniony naturalnym urokiem! Wszystkie te piękne strony, a także domowe miejsca rozrywki mogą szybko wypełnić tygodniowy plan podróży.

Jeśli nadal budujesz swój harmonogram Mykonos, a także jesteś zdezorientowany tak wieloma opcjami, oto szybki przewodnik na temat tego, co jest najlepsze w Mykonos, które jest godne Twojego czasu.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Najlepsze plaże w Mykonos
Najlepsze kluby, a także bary w Mykonos
Zakupy w Mykonos
Usługi konsjerża – wille
Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Najlepsze plaże w Mykonos

Mykonos jest głównie letnim miejscem, więc oczywiście plaże są główną atrakcją. W najlepszym sezonie wielu gości chodzących lub salon wzdłuż brzegów. W szczupłych porach mogą być bardzo oswojone i ciche. Są to jednak najlepsze plaże na wyspie.

Super Paradise Beach. W przypadku imprezowego Sugar Paradise Beach porywa dziko znane kluby, w tym Jackie O, a także bardzo Raj Club. O zachodzie słońca obszar staje się parkietą do wschodu następnego następnego dnia. Jeśli masz dobrych przyjaciół, którzy wciąż zachwycają się szalonymi uroczystościami, których doświadczyli w Mykonos, najprawdopodobniej zajęli tu lokalizację.

Paraga Beach. Znaleziono w małej zatoce wzdłuż południowego krawędzi wyspy, Paraga Beach lśni złotymi piaskiem, przycięty przez kryształowe wody. To mała zatoczka, jednak doskonałe miejsce w salonie. Możesz tutaj strefę wydarzenia, jeśli masz szczęście.

Ftelia Beach. Dla tych, którzy chcą cichszego doświadczenia Mykonos Beach. Ta plaża sznuruje jedną część zatoki ochronnej na północnej linii wybrzeża wyspy. To spokojne miejsce, z dala od uroczystości plaż na południu. Jednak silne wiatry sprawiają, że jest to doskonała lokalizacja do Windsurfing. Ma tylko jedną restaurację barową, a także niewielu gości.

Plaża Panormos. Podobnie znalezione po północnej stronie wyspy, wzdłuż zatoki ochronnej. Jest to dziewicza plaża z tylko kilkoma udogodnieniami. Podobnie dla spokojnego typu.

Najlepsze kluby, a także bary w Mykonos

Mykonos pełni opcje rozrywki domowej, jednak gdy dotyczy to barów i restauracji, te cztery miejsca są najprawdopodobniej najgorętsze. Jednak po pierwsze, przypomnienie. Wiele z tych lokalizacji jest znacznie bardziej na ekstrawaganckim końcu spektrum, a także nie jest dla podróżników planów budżetowych.

Nammos. Znaleziony w Psarou Beach, ten całodniowo-nocny kurort powszechnie uważa się za jednym z najlepszych klubów plażowych w Mykonos. Jest to również preferowany satysfakcjonujący punkt dla VIP-ów, celebrytów, a także celebrytów. Ma bar plażowy z leżakami, parasol, a także ręczniki, bar plażowy, a także restaurację na świeżym powietrzu.

Skorpiony. znalezione w plaży Paraga. Ten klub w stylu Boho, a także restauracja są dumni z elegancji. Jest idealny na długie posiłki, gdy patrzysz na zachód słońca lub spędzasz niezapomniany czas z przyjaciółmi. Ma również bar, leżaki, parasole, wydarzenia codzienne, a także rytuały lecznicze. Rozrywka domowa, a także relaksowanie tutaj oparte są na punkcie widzenia Scorpiosa na duchową harmonię.

DECITOTO. Znaleziono na plaży Panormos. Ta restauracja plażowa wspiera relaksującą, modną atmosferę dla gości, którzy chcą zachwycić się niezależnym od Mykonos: doskonałe jedzenie, żywe koktajle, wygodne kabiny, a także zapierający dech w piersiach widok.

Alemagou. znalezione w Ftelia Beach. Jest to modna restauracja w stylu Boho, a także bar na plaży z dużą ilością udogodnień, w tym sklep, a także odnowioną konwencjonalną łódź przygotowaną do żeglowania.

Zakupy w Mykonos

W Mykonos odkryjesz wiele znanych marek na świecie, wszystkie znalezione w krótkim promieniu z Chora. Oprócz ubrań, a także akcesoriów, odkryjesz także biżuterię designerską.

Galerie sztuki Mykonos oferują również wyraźne kawałki rzeźby, a także obrazy. Jeśli masz budżet, możesz dostać coś do domu.

Przynieś kilka rzeczy dla swoich dobrych przyjaciół lub siebie ze sklepów z pamiątkami lub sklepów z produktami regionalnymi. Ręcznie wykonane akcesoria, wina, a także ser regionalny to kilka produktów, z których nigdy nie możesz się tu wystarczyć.

Usługi konsjerża – wille

Jednym z powodów, dla których Mykonos był dobrze znany światu, jest jego wyraźny styl życia. Odkryjesz wyjątkowe usługi konsjerża na wyspie, które są sugerowane, aby zadowolić najbardziej ekscentrycznych gości.
Usługi konsjerża obejmują wynajem osobistych wysokiej klasy prywatnych jachtów zPełna załoga, wysokiej klasy furgonetki z kierowcami, helikopterami, osobistymi szefami kuchni, a także trenerów, bilety VIP do najpopularniejszych klubów, a także wydarzenia, spa zdrowia, a także usługi odnowy biologicznej, a także wiele więcej.

Dla tych, którzy są przygotowani do wydania, najbardziej stylowym zakwaterowaniem na wyspie są wysokiej klasy wille Mykonos. Wynajmując własny dom wakacyjny Mykonos, będziesz mieć idealne luksusowe rekolekcje, aby się zrelaksować, a także spoczywać na wakacjach.

Mykonos Villas zapewnia przestronne obszary wewnętrzne, ogromne wygodne ogrody, baseny, a także jacuzzis, a także doskonały poziom prywatności dla Ciebie, a także znajomych. Są również odpowiednie na osobiste uroczystości lub wydarzenia, ponieważ niektóre z nich są ogromne dla ogromnej liczby gości.

2️⃣️⃣1️⃣8️⃣ • 1️⃣2️⃣ • 1️⃣

Więcej sugestii na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Makaron de Waraku na lotnisku Changi, Singapur (opcja splurge)

Sentosa Singapur: Po raz kolejny jest młodzieńcem na preferowanym placu zabaw w Azji

Od Londynu do Paryża-metoda taniej

Universal Studios Singapore: A Journey with Films

Tropical Resort: gdzie zostać w Langkawi w Malezji

Darwin z ograniczonym budżetem: całkowicie bezpłatny harmonogram i przewodnik po podróży

Malediwy z ograniczonym budżetem: przewodnik podróży i trasy

Jak dostać się z terminalu lotniczego w Atenach do centrum miasta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *