7 winnic, które powinieneś zobaczyć w Orange, NSW

Red Wine w Orange, NSW to kilka najlepszych w Australii. Elevation, świetny klimat, a także niektóre niezwykle przyjazne dla środowiska palce, a także kciuki umieściły ten kawałek regionalnej Nowej Południowej Walii na mapie czerwonej wina. Oto nasze 7 najlepszych winnic Orange, których nie można przegapić.

Ciągle jesteśmy zaskoczeni Orange, NSW. Za każdym razem, gdy tam byliśmy, znaleźliśmy jeszcze jedną niesamowitą winnicę lub widzieliśmy jeszcze jeden doskonały bar. Dzięki jego uprawieniu, świeżemu tworzeniu, a także przyjaznym usposobieniu, ten obszar Country New South Wales szybko jest gorącym obszarem dla smakoszy.

Podczas naszej najnowszej podróży na zachód spotykaliśmy się z mężczyznami z Percy’s Bar, a także strefą kuchenną (znakomity mały bar w Orange Town Center).

Chris, a także Fraser byli wystarczający, aby pokazać nam kilka preferowanych winnic, które znaleźli, ponieważ otworzyli w Orange.

Oto nasze 7 najlepszych winnic Orange, NSW:

Wina patyny

Południowo-zachód od Orange Town, urocza wielka posiadłość Gerald, a także Anji naef. Wśród wzgórz ich nieruchomości, ci gościnni ludzie rozpoznali się w branży czerwonych winiarskich.

Wina, które tutaj robią, są dorosłe i złożone. Szczególnie wpadliśmy jak w rezerwowym Chardonnay z 2009 roku, a także ogromna „Jezza” – szafka z 2008 roku.

Przyjdź i posmakuj wina, sprawdź urocze tereny, a także pamiętaj, aby zawsze podawać każdemu rodzajowi zaproponowanemu serowi!

109 Summerhill Lane
Pomarańczowy
NSW 2800
W: patinawines.com.au

Winnica Printhie Swift

Ta winnica, która jest głęboko wśród własnych winorośli winorośli, przyciąga znaczny cios. Niedawno odparcia Giants Chandon z własnym Swift Cuvee, Printhie tworzą niesamowite winy.

Szczególnie podobało nam się ich MCC Shiraz, choć ich różowe są świetne – podobnie jak Chardonnay.

Z przyjemnością jedziemy do Pinthie, ponieważ lubią naciskać na zewnątrz placu. Niedawno wprowadzili eksperyment naukowy kontenerów Printhie. Jako grupa postawiliśmy trudności z smakowaniem, a następnie mieszając mieszankę białych win z Prindhie.

Wyprodukowaliśmy wcześniej, nigdy nie próbowaliśmy białej mieszanki Pinot Gris/Chardonnay/Vermentino/Sauvignon Blanc Red Wine, które jest oferowane z drzwi do piwnicy, a także w Percy’s w mieście.

489 Yuranigh Road
Molong
NSW 2866
W: Printhiewines.com.au

Wina Bloodwood

Bloodwood jest jednym z kamieni węgielnych ruchu czerwonego wina pomarańczowego z niezwykle wspaniałego powodu. Pierwszy, a także przede wszystkim, Steve i Rhonda Doyle robią niesamowite wino.

Ich błyszczenie jest dość spektakularne – tak bardzo, więc nasza jedna z naszych świętych czerwonego wina – św. Piotra – nalegał, abyśmy przywieźli dla niego tak liczne, jak to możliwe do Sydney. Mieliśmy trudności z uzyskaniem zaledwie 6 ze Steve’a. Okazuje się, że on i Rhonda decydują się po prostu pić go sam, dokładnie tak świetny jest błyszczący.

Naszą sugestią jest zarezerwowanie osobistej sesji degustacji w Bloodwood. Będziesz mógł spróbować ich najlepszych, a także mieć najlepszy czas. Jeśli dobrze zapytasz, podobnie jak nie tak zajęty, Steve może nawet zabrać cię na wycieczkę z wybitnej konfiguracji, którą mają za kulisami.

Nasza sugestia – oprócz błyszczącego – jest szafka z 2009 roku Franc/Malbec. Oczywiście, jeśli Steve zaoferuje ci to!

231 Griffin Road
Pomarańczowy
NSW 2800
W: Bloodwood.biz

Philip Shaw

To jedna z ogromnych nazw czerwonych win w pomarańczowej. Konfiguracja jest dość zręczna. Drzwi do piwnicy są bardziej jak salon kawiarni. Zdobądź stół do serwisu, w którym twój kelner przyniesie ci wino, ser i dwuwośnik. Nieźle, tak?

Może to wydawać się mniej osobiste niż inne mniejsze winiarnie, a także mniej prawdopodobne jest, że zaspokojesz prawdziwego producenta wina, jednak pan Shaw zdecydowanie tworzy świetne rzeczy.

Branding win jest solidny, a także świetna zabawa. Naprawdę lubimy idioty Shiraz-gładki, pełny, ale niedrogi spadek.

100 Shiralee Road,
Pomarańczowy
NSW 2800
W: Philipshaw.com.au

Mayfield Vineyard

Niezwykle wcielenia wiejskiej winnicy, Mayfield jest osadzony wśród jego czerwonych bloków wina w pięknym wiejskim domu. Naprawdę czujesz, że jesteś częścią winnicy tutaj w jednej z największych i najfajniejszych winnic.

Kathy, a także Richard Thomas są bardzo gościnni, a także zarejestrują fantastyczną degustację – po prostu zadzwoń do telefonu z wyprzedzeniem, aby zarezerwować.

Ze względu na wysokość winnicy, a także zimne warunki, czerwone wino tutaj różni się raczej od wielu innych win w pomarańczy – od riesling po kabinę.

954 icely Road,
Pomarańczowy
NSW 2800
W: Mayfieldvineyard.com

Estate Colmar

Nazwane na cześć ich lokalizacji wina w północno-zachodniej Francji, koszty, a także Jane Shrapnel rozwinęły swój dom, a także utrzymanie wokół pasji.

Na poziomie 980 metrów nad poziomem morza Colmar jest jedną z największych winnic w regionie pomarańczowym.

Wysokość z pewnością była korzyść dla wysokiej jakościZe swojego wina Colmar 2014 Sauvignon Blanc wygrywa kilka nagród.

790 Pinnacle Rd,
Pomarańczowy
NSW 2800
W: colmarestate.com.au

Ferment

Nie jest to dokładnie winnica, ferment to sklep z butelkami z prawdziwą różnicą. Istnieje raczej kilka lokalizacji w pomarańczowym uprawie, zbiorze, kruszeniu, a także fermentacji własnego czerwonego wina, jednak pozbawione tego obszaru lub udogodnień.

Ferment działa jako drzwi do piwnicy do kilku z tych lokalizacji, a także podobnie jak inne doskonałe butelki z winnic regionalnych i krajowych.

Kup kartę degustacyjną z wieloma ocenami kredytowymi. Możesz albo wykorzystać oceny kredytowe, aby posmakować czerwonego wina w barze lub kupić butelkę, aby mieć przy jednym ze stolików.

Alternatywnie, wypróbuj kilka prestiżowych win fermentowych w swoim specjalnie wykonanym sklepie, a także podawaj, który umożliwia im otwarcie drobnego czerwonego wina do degustacji bez jego wybuchu.

87 Hill Street
Pomarańczowy
NSW 2800
W: ORANGEWINEENTRE.com.au

Orange ma tak liczne możliwości doskonałego jedzenia, a także picia. Naprawdę jesteś rozpieszczany opcją, kiedy tu przyjeżdżasz. Najtrudniejszą częścią jest martwienie się o coś dobrego!

Możesz podobnie jak nasz niezbędny przewodnik po Orange, NSW.

Nie pamiętaj, aby May to Miesiąc Czerwonego Wina Australijnego. Sprawdź lokalizacje, takie jak Dan Murphy, które prowadzą degustacje czerwonego wina, aby zachwycić się ulubieńcami starych australijskich, a może znaleźć nowe. Możesz wskazać członkostwo Dana Murphy’ego tutaj. Jest całkowicie bezpłatny, a także odbywa się różne wydarzenia w całym kraju oraz specjalne specjały.

Jaka jest Twoja preferowana winnica? Czy masz najlepszą sugestię, gdzie można pić w Orange w stanie NSW? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy Mrs Romance wykorzystujące kamerę Olympus OM-D E-M10.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *