Zapytaj Kate: Jak dokładnie zadowolić ludzi podczas podróży samodzielnie?

Przygodowa Kate zawiera linki stowarzyszone. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, zarobię prowizję bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu

Witamy w naszej nowej regularnej sekcji – zapytaj Kate! Wyślij swoje obawy dotyczące podróży do Kate [at] Adventurouskate [Dot Com] z tematem „Zapytaj Kate”.

Cześć Kate,

Chcę pojechać do Europy na wiosnę i nie mam nikogo, kto mógłby iść ze mną, więc zdecydowałem, że powinienem iść sam. Jestem trochę niespokojny, ale wcześniej byłem w Europie. Chciałbym wrócić do Londynu, byłem tam 10 lat temu i chciałbym wrócić. Jestem na pewno doradztwo.

Czy zasugerowałbyś, żebym został w hostelu? Patrzyłem na Airbnb.com i odkryłem tego rodzaju interesujące. Uważam, że moim największym zmartwieniem jest to, że będę samotny, a wszystko, co mogę uwierzyć, to pubs. Czy masz jakieś inne sugestie?

Przede wszystkim nie sugerowałbym udania się do pubów, aby zadowolić ludzi – jest to świetne w teorii, ale nie w praktyce, i może być zarówno trudne, jak i niewygodne w dużym mieście, takim jak Londyn.

Pobyt w hostelu zdecydowanie pomaga zadowolić innych turystów, ale nie jest to jedyna metoda zadowolenia ludzi podczas podróży. Oto kilka moich sugestii:

Dołącz do Couchsurfing i poszukaj wydarzeń regionalnych. Znalazłem, absolutnie najlepszą metodę zadowolenia ludzi w nowym mieście. Każde główne miasto ma własną grupę na Couchsurfing, podobnie jak Londyn, a każda grupa ma tablicę wiadomości pełną wydarzeń i działań, do których zmierzają Couchsurfers.

Jeśli nie, opublikuj żądanie na płycie wiadomości CouchSurfing. Powiedz tylko: „Cześć, jestem w mieście od środy do soboty i chciałbym zadowolić ludzi. Czy ktoś chce się spotkać? ” Zrobiłem to w Buenos Aires i dostałem więcej zaproszeń, niż zrozumiałem, co zrobić! Couchsurfers lubią przedstawić przybyszów do swojego miasta. Najprawdopodobniej dostaniesz kilka zaproszeń do cokolwiek, od pokazów po uroczystości po kolacje!

Dołącz do wycieczek i zajęć. Większość miast robi bezpłatne wycieczki piesze – oto jeden dla Londynu – a dołączenie do wycieczki, aktywności lub klasy umożliwia kontakt z ludźmi, którzy dzielą twoje zainteresowania. Londyn ma wszystko, od wycieczek rowerowych po spacery z jedzeniem po zajęcia sztuki. Ponadto wskazanie w Groupon London na kilka miesięcy przed przybyciem w celu uzyskania stóp dyskontowych w sprawie fajnych działań.

Poszukaj połączeń znajomych w miejscu docelowym. Londyn to duże miasto, które najprawdopodobniej mieszkają tam kilku kumpli kumpli. Udaj się warunek na Facebooku, sprawdzając, czy któryś z twoich kumpli rozumie kogoś obecnie w Londynie.

Jeśli ktoś wspomina o swoim kumplu lub kuzyna, upuść wiadomość na Facebooku z pytaniem, czy ma on jedną lub dwa konkretne działania, które sugerują odwiedzającym (coś bardziej konkretnego niż przerażające „Czy masz dla mnie jakąś radę?”). Wymieniaj kilka e -maili, a jeśli wydaje się, że istnieje trochę chemii przyjaźni, zaoferuj go na kawę jako dzięki.

Znajdź hostel uroczystości i spędzaj czas w barze lub salonie. Jeśli chcesz zadowolić młodych plecaków, to właśnie idziesz! Hostele są również pełne rejestracji aktywności, takich jak indeksowanie pubów. Należy pamiętać, że hostele w miastach często mają bezpieczeństwo karty kluczowej, ale przez większość czasu pasek jest dostępny dla wszystkich.

Po prostu bądź otwarty. Być przyjaznym. Porozmawiaj z ludźmi, z którymi zwykle nie rozmawiałbyś w domu. Spróbuj rzeczy, których zwykle nie próbowałbyś w domu. Zapytaj ludzi o siebie. Kiedy jesteś otwarty, nigdy nie rozumiesz, gdzie możesz odkryć przyjaźń. Nigdy nie zapamiętam nocy, w której wpadłem w galerię sztuki w Ubud na Bali, aby uniknąć psów na ulicy i skończyło się na tak wielu nowych indonezyjskich przyjaciół!

Pamiętaj, że większość ludzi w Londynie jest nieco powściągliwa – ale to nie znaczy, że są nieprzyjazne.

PS – Ja teraz online w Londynie. I lubię satysfakcjonować z moimi czytelnikami. Mam nadzieję, że będę w pobliżu podczas wizyty.

Jak zadowolisz ludzi, gdy podróżujesz sam?

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *