Czy koczownicze pisarze blogów podróżniczych są niezdrowi? Oto moje prawdziwe doświadczenie @no1bootcamp

Porozmawiajmy o byciu zdrowym, przez większość czasu partnerów będziemy wyglądać cudownie lub mieć ciało, które jest godne na Instagramie. Musisz jednak zrozumieć, że zdrowie i dobre samopoczucie mają różne obszary. Zdecydowanie znamy zdrowie fizyczne, choć częściej niż nie, nie zapewniamy znaczenia dla zdrowia emocjonalnego i psychicznego. Są one również niezwykle ważne, a także po zaniedbaniu – będzie miał również manifestację twojego wyglądu fizycznego.

Moje ostatnie zdjęcie, zanim zatrzymam zadanie na Bliskim Wschodzie, które skończyło się koczownikiem.
Aby odpowiedzieć na pytanie: „Czy koczownicze pisarze blogów podróży są niezdrowi?”, Nie mogę stwierdzić, że pasuje do wszystkich. Rozumiem wiele dobrych przyjaciół, którzy są niezwykle aktywni, nawet w drodze. Niestety, są tacy, którzy dokonali nieco złego zakrętu, a także okazali się nieco niezdrowe. Jestem jednym z tych ostatnich. Nie martw się jednak, ponieważ wróciłem na właściwą ścieżkę, gdy po raz kolejny dołączam do bootcamp No1 w Norfolk w Wielkiej Brytanii!

Teraz w tej publikacji pokażę wam moje prawdziwe doświadczenie życiowe, ponieważ chcę, żebyś z tego odkrył. Widzisz, wiele moich dobrych przyjaciół, a nawet krewni zastrzeliliby mi losowe wiadomości, komentując moją wagę. Nie mogę stwierdzić, że jestem bardzo gruby. W rzeczywistości czasami moja druga połowa uważa, że jest urocza. Jednak po raz kolejny nie chodzi o samą wagę.

Czy nadal pamiętasz, kiedy byłem stosunkowo aktywny z jogą? Pomagało mi to w moim fizycznym, psychicznym i emocjonalnym zdrowiu. Przez jakiś czas ta część mnie przeszła na przerwę. Niefortunne mówiąc, że płacę koszty nie dbania o zdrowie i dobre samopoczucie podczas drogi. Każdego miesiąca zachorowałbym tak dobrze, jak uważam, że nie mogę być tak aktywny, jak używał.

Co kryje się za atrakcyjnymi zdjęciami podróży?

Podziękuję niebiosa za zapewnienie mi możliwości pracy praktycznie wszędzie tam, gdzie chcę. Chodzi mi o to, że możemy dziś pracować w Europie, a następnie w Ameryce Południowej w następnych dniach. Niektórzy chcieliby nawet być w moich butach. Nie zrozumcie mnie źle, jestem zadowolony ze swojego życia. Uśmiechy na naszych zdjęciach są autentyczne. Jednak oczywiście zawsze jest druga strona. Chociaż większość rzeczy, których doświadczamy, jest dobra, istnieją pewne wady.

Zbyt wygodne łóżka

Kto nie chce wspaniałego nocnego snu, prawda? Jeśli zauważyłeś, byliśmy w wielu ekstrawaganckich hotelach z łóżkami, na których mogę spać przez wiele dni. Jednak wadą jest to, że wolę pozostać w łóżku, a także zrelaksować się po długim lotu lub podróży pociągiem niż iść do hotelowego centrum fitness, a także zrzucić kalorie. Wierzę, że w większości naszych podróży rzadko widziałeś, jak korzystam z bieżni.

Szeroki wybór jedzenia i napojów

Powitane smakołyki, a także bufet w hotelach, a także restauracje są zabawne! Smaczne jedzenie jest trudne do wytrzymania, a czasem nie pamiętam, że przeżuwam słodycze z dnia na dzień, co jest wyjątkowo niezdrowe. Oprócz nie pamiętajmy o napojach alkoholowych (Prosecco, a także Margaricie!), Które przyczyniają się do mojego przybierania na wadze. Nie stwierdzam, że przywileje powinny się zatrzymać. Nie jestem taki szalony! Jednak najwyższy czas, aby jeść z umiarem, a także wybierać zdrowe wybory (przez większość czasu). Mam na myśli, że nie mogę trzymać się z dala od burgerów, a także na frytki na zawsze. Czy mogę?

Godziny na laptopie

Jako bloger podróży wymagam pracy nad laptopem przez kilka godzin. Wymagam przechwytywania czasu, pod warunkiem, że nasze rutyny są zawsze pełne wycieczek. Przewiń czas, który spędzam przed laptopem. Znowu pozostawia mi to miejsce, aby trafić w centrum fitness lub ćwiczyć.

Siedzący sposób życia

Długie godziny w pociągu i samolotu zawsze będą miały wadę. Czasami siedziałbym przez ponad ćwierć dnia. Jeśli nadal to robię, będzie to miało znaczący wpływ na moje zdrowie. Nie przesadzam, jakkolwiek tryb życia może przyczynić się do nowotworów, niepowodzeń serca, osteoporozy, a także oczywiście otyłości. O ile nie będę na wędrówce lub przygodie na rowerze, zwykle po prostu usiadłbym.

Toksyczne stres online

Jednym z naszych głównych celów jest pomoc innym ludziom w podróżowaniu świata poprzez dostarczanie wskazówek z naszym blogiem. Jednak pod koniec dnia nasz blog jest naszym głównym źródłem dochodów. Jeśli nie pracujemy ciężko, nie możemy utrzymać sposobu życia, o którym zawsze marzyliśmy. Podobnie jak tak, nie cukier – nic nie pokryć, czasami może być stresujące.

Brakujące gospodarstwa domowe i dobrych przyjaciół

Możesz wierzyć, że ten produkt jest nie na miejscu, jednak pozwól mi udowodnić, że mi chodzi. Tak, naszą opcją jest podróżowanie po świecie, a także zobaczyć, co tam jest. Naszą opcją jest być z dala od naszych gospodarstw domowych, a także przyjaciół. Nie oznacza to jednak, że ich nie tęsknimy.

Ile razy chciałem tegoCzy mogę spędzić urodziny z rodzeństwem? Dokładnie, ile razy chciałem zjeść domowe posiłki mojej mamy? Jest to normalne, jednak gdy uderza w niewłaściwym czasie, może być wyczerpujące emocjonalnie. Oprócz tego, że wiesz, istnieje również naukowe wyjaśnienie, że nasz układ odpornościowy osłabia, gdy jesteśmy niezdrowi emocjonalnie.

Czy to oznacza, że pożegnam się z podróżami długoterminowymi?

NIE W NAJBLIŻSZYM CZASIE! Nadal mam wiele krajów, w których można wylądować, a także nie można mnie powstrzymać. Jednak wymagam naciśnięcia przycisku pauzy, aby odzyskać dokładnie to samo fizyczne, emocjonalne, jak i psychiczne i dobre samopoczucie. Wymagam, aby radzić sobie z różnymi trudnościami, jakie ma dla mnie każdy kraj. Moje ciało musi szybko dostosować się do zmian klimatu. Moje mentalne określenie powinno być ostre, a także szybko, aby zapewnić najlepsze posty, a także wskazówki dla naszych czytelników. Podobnie jak moje emocje powinny być stabilne, aby móc dalej cieszyć się wszystkimi naszymi wycieczkami.

I dlatego dołączyłem do nr 1 bootcamp na 2-miesięczny trening mieszkaniowy!

Oprócz mojego celu, aby mieć więcej sponsorów odzieży (żart), naprawdę chcę wrócić do formy, a także pozostać rozsądnym. Kilku z was może tracić funty, ale to nie znaczy, że jesteś zdrowy. Pamiętaj o innych obszarach zdrowia i dobrego samopoczucia, o których wspomniałem? W bootcampach fizycznych fitness będziesz mieć nie tylko znacznie lepsze ciało, ale także będziesz mieć znacznie lepszy punkt widzenia w życiu. Wszyscy z nas wymagają odpoczynku, a także wolę spoczywać w miejscu, w którym wciąż mogę się wzmocnić.

Nasi instruktorzy fitness w bootcamp!
Najdłużej pomagamy ludziom w rozwijaniu zrównoważonego stylu życia podróży. Nadszedł czas, aby podnieść to do stopnia, a także promować zrównoważony, a także zdrowy styl życia podróży. Jestem podekscytowany, że mogę podzielić się resztą mojej podróży!

Czy jesteś na Pinterest? Przypnij je!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *