12 łatwych przepisów na tuńczyka w puszkach, które możesz zrobić w domu!

Z powrotem na studiach i we wczesnych latach jako Yuppie, zasilał mnie tuńczyk w puszkach. Robiłem kanapki za pomocą tuńczyka w puszkach i smażonego tuńczyka z sosem sojowym, calamansi, cebulą i jajkiem. Wiem, że to nie jest idealne, ale nie miałem dużo czasu w rękach. Tuńczyk w puszkach był dość dostępny i wygodny.

Tuńczyk jest popularnym produktem w puszkach na całym świecie, szczególnie wśród ruchliwych pszczół, ponieważ łatwo jest uzyskać łatwy do przechowywania i łatwy w przygotowaniu. Odkąd zaczął się okres kwarantanny, ponieważ trochę się bałem się wychodzić, polegałem na tuńczyku w puszkach, gdy zabraknie nam świeżych składników. Ale ponieważ za każdym razem nie mogę robić kanapek, przeczesałem Internet, aby znaleźć więcej sposobów na cieszenie się tuńczykiem w puszkach. Oto kilka kreatywnych i praktycznych przepisów, które znaleźliśmy na YouTube.

Co jest objęte tym przewodnikiem?

Tuńczyk Sisig
Chleb z tuńczyka
Tuna Lumpia
Przyprawione tuńskie ciasto rybne
Tuna płatki owsiane, kanapki z tuńczyka i tuńczyka spaghetti
Przepisy na sałatkę tuńczyka
Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️ oświadczone posty:

Tuńczyk Sisig

Kanał Recipe Negosyo dzieli swój przepis na tuńczyka Sisig przy użyciu tuńczyka w puszkach, czerwonej cebuli, imbiru, czerwonego chili, zielonego chili, czarnego pieprzu, cukru, przypraw płynnego, calamansi, majonezu i chicharon. Pomiary i szacowana cena są również zawarte w polu opisu wideo. Przepis jest dobry dla 3-4 porcji.

Subskrybuj przepis Negosyo tutaj!

Chleb z tuńczyka

Przepis na tuńczyka Nanay Lady nie wymaga zrobienia ciasta od podstaw. Po prostu kup chleb bochenek, a możesz iść. Oprócz chleba z tuńczyka i bochenka składniki obejmują cebulę, majonez, ser, jajka i okruchy chleba. Pełna lista składników i format tekstu do procedury gotowania znajdują się również w polu opisu.

Subskrybuj tutaj Nanay Lady!

Tuna Lumpia

Foodie Pinoy sprawia, że ​​jej wersja ulubieńca Pinoy Lumpia za pomocą tuńczyka jako wypełniania. Inne składniki, których użyła, to czosnek, cebula, papryka, ziemniak, marchewka i opakowanie Lumpia.

Subskrybuj tutaj Foodie Pinoy!

Przyprawione tuńskie ciasto rybne

Gordon Ramsay splata swoją magię w kuchni, gdy pokazuje nam, jak przygotowywać ciasta rybne za pomocą tuńczyka w puszkach. Inne składniki, które użył, to kasztany wodne, sprężyna, imbir, kolendra, czerwone chili, świeże liście limonki kaffir (lub używają liści laurowych), jajka, sos rybny, sól i czarny pieprz. W przypadku kasztanów wodnych możesz go kupić w puszce. W przypadku sosu zanurzającego możesz zdecydować się podążać za jego przepisem lub stworzyć własny.

Subskrybuj Gordona Ramsaya tutaj!

Tuna płatki owsiane, kanapki z tuńczyka i tuńczyka spaghetti

Gotowanie smakoszy zasugerowało cztery wysokobiałkowe przepisy, które możesz zjeść na lunch, kolację, przekąskę, a nawet posiłek po treningu. Film pokazuje:

Kanapka z tuńczykiem

Tuńskie płatki owsiane

Tuna paszteciki komosy ryżowej

Sos spaghetti i sosu pomidorowego

Subskrybuj gotowanie smakoszy tutaj!

Przepisy na sałatkę tuńczyka

Dla tych, którzy obserwują swoją wagę, kanał TheseriousFitness przygotowuje cztery zdrowe sałatki z tuńczyka, które są lekkie, ale wypełniające. Bez potrzeby gotowania, gotowania lub pieczenia miski sałatkowe z pewnością są łatwe do wykonania – po prostu wrzuć składniki do miski i wlać sos sałatkowy. Otóż ​​to! Film przedstawia następujące przepisy na sałatkę z tuńczyka:

Sałatka z tuńczyka awokado

Sałatka z tuńczyka ciecierzycy z szpinakiem

Sałatka tuńczyka i kukurydzy

Sałatka z tuńczyka komosy ryżowej

Subskrybuj tutaj TheseriousFitness!

2020 • 7 • 9

Więcej wskazówek na YouTube ⬇️⬇️⬇️

Powiązane posty:

Tamilok w Kinabuchs: gdzie zjeść w Puerto Princesa, Palawan

Jonah’s Fruit Shake and Snack Bar: gdzie zjeść w Boracay na Filipinach

Bohol Bee Farm: Autiful File Daining Experience na wyspie Panglao

Donguri Okonomiyaki Dining w Kioto w Japonii

Wysoka inspiracja: 5 restauracji inspirowanych azjatycką w Dubaju

15 Must-Prey Food Treats w Kiushu (Fukuoka, Nagasaki, Kumamoto, Oita & Saga)

Potdog Street Food Dostawa: mrożone paczki + jak zamówić

10 łatwych przepisów Merienda, które możesz wypróbować w domu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *