Czas na plażę, czas i białe wino

Więc w zeszłotygodniowym dzienniku na Instagramie mogłeś zobaczyć nasze zdjęcie cygara, które miałem. Cóż, tak bardzo cieszyliśmy się tam backgammonem, podjęliśmy decyzję o powrocie do Churchill Cigar Lounge po rewanż – i oczywiście kolejne cygaro!

Dziś rano pani R wróciła z prysznica i wskazała, że ​​musiała umyć włosy nie raz, ale dwa razy.

“Czemu?” Zapytałam.

„Ponieważ moje włosy były nadal nieco śmierdzące z dymu cygarowego” – wyjaśniła.

„Prawdopodobnie była to osoba siedząca obok nas. Jego dym był nad tobą idealny. ”

„Tak, pachniało jak jego cygaro” – odpowiedziała.

“Naprawdę?” Byłem zaskoczony. Czy moja żona nieoczekiwanie rozwinęła nową niezwykłe zrozumienie i uznanie dla cygar?

Pani Romance naprawiła mnie klasycznym wyglądem: „Nie! Byłem po prostu uprzejmy! ”

Ha ha! Touché, pani R. musi wiedzieć lepiej. Mimo to dobrze się bawiliśmy z kombinacją Backgammon/Cigar, więc na bok śmierdzące włosy i dowcipne powrót, mam wrażenie, że zrobimy to o wiele więcej w nadchodzących czasach.

Nigdy nie wiadomo, mogę pewnego dnia pokonać pani Romance w tej krwawej grze!

Dzisiaj (po wyschnięciu włosów pani R) udaliśmy się na plażę. W San Diego wciąż jest tak ciepło – Pacific Beach to najlepsze miejsce na spacer wzdłuż brzegu. Woda jest dość zimna, ale w żaden sposób nie jest źle na nogach!

Pier, które wyciąga się od Pacific Beach – Crystal Pier – jest marzeniem fotografa. Możesz chodzić idealnie pod wiązkami relikwii z lat dwudziestych XX wieku – alternatywnie możesz pozostać w domkach na samym molo. Hotel Crystal Pier jest, biorąc pod uwagę, że lata 30. i byłoby wyjątkowym miejscem na pobyt. Każda z willi jest niezależna, a nawet ma własną popęd i parking!

Sama plaża – znana czule jako PB dla mieszkańców – jest popularnym miejscem romantycznego spaceru. Jest to również jedno z bardziej ekscytujących przedmieść plażowych San D, z dużą ilością barów i restauracji. Poleciłbym dom PB Ale. To mikrobrowar, więc piwo jest dobre, ale jedzenie też jest tu warto przyjechać.

Dzisiaj jest Dzień Weteranów tutaj w USA. To święto państwowe, w którym wszyscy pamiętają zagubionych żołnierzy i kobiet na całym świecie. Jest 11 listopada – data broni na zachodnim froncie I wojny światowej w końcu się zatrzymała.

Dziś wieczorem przegramy. Nie jestem pewien, co zjeść na obiad. Jestem trochę za meksykańskim jedzeniem… na razie… więc wpadamy w jedną z dwóch indyjskich restauracji w Hillcrest. Wiesz co, jest naprawdę całkiem dobrze. Moja jagnięcina Vindaloo jest pikantna i pełna smaku, a kurczak pani Romance jest pyszny.

Kupiliśmy także danie Brinjal, które jest jednym z moich ulubionych do zrobienia w domu. Bakłażan został wycięty – prawie mielony – na małe kawałki, ale faktura jest dobra, a smak też jest tam. Mój czosnek Naan (o którym początkowo zapominają) jest niesamowity.

Miejsce, w których jesteśmy – egzotyczna kuchnia Bombaju Indii – jest również pierwszym miejscem w państwie, które importuje Kingfisher Lager z Indii. Zdecydowanie powinno to mieć jakiś kredyt, prawda?

Dzisiaj był niezwykle zły dzień. Miałem dziś dołączyć do wycieczki z białego wina, ale mój komputer się zepsuł. Pani Romance i ja udaliśmy się do sklepu Apple, gdzie miałem ją zostawić, wrócić do domu i czekać, aż mój przewodnik po wycieczkach mnie odebrał.

Zamiast tego przegrałem, opuściłem wycieczkę i skończyłem w sklepie Apple. Cała sprawa to koniec sznurków małych horrorów, które zaczęło się od budzenia się dziś rano, aby odkryć, że wina mojego komputera spowodowała, że ​​straciłem cały ładunek pracy, a następnie przewód słuchawkowy był tak zaplątany Wypadek, który spowodował kolejną utratę danych… To był zły poranek.

Pani Romance udało się jednak przywrócić mnie. Z sernikiem! Master Stroke, Pani R!

Jesteśmy w fabryce Cheesecake – miejscu, w którym pani R robi, zastanawiając się, czy przyjechaliśmy. Nie sądziłem, że mi się tu spodoba, ale serniki! Och, drogi Panie!

Rozsądnie zjedliśmy coś pikantnego przed obżarstwem sernika – inne jedzenie, które robią w fabryce Cheesecake również jest naprawdę dobre. I serwują koktajle!

To są moje chrupiące kubańskie bułki z fabryki sernika. Nie jestem pewien, co jest w nich szczególnie kubańskie, ale są pyszne! Chrupiące opakowania wypełnione powolną pieczoną wieprzowiną, szynką, stopionym szwajcarskim serem, pikle i musztardą!

Ponieważ nie możemy zdecydować, który sernik spróbuj, kupujemy trzy.

Kluczowy sernik wapna jest pikantny i owocowy. bardzo dobrze. Ten idealny z tyłu to oburzający sernik Chrisa (pomyślałem, że będzie zabawne dla Pani R) jest rewelacyjne. Opis Fabryki Cheesecake jest lepszy niż cokolwiek, co mogłem napisać, więc oto ich lista menu:

„Warstwy wilgotnego ciasta czekoladowego, żucia brownie, prażonego lukru kokosowego i kremowego sernika kokosowego czekoladowego”.

Brzmi dobrze, prawda?

Ale Front and Center to niezwykły sernik S’mores:

„Sernik Hershey® zwieńczony czekoladową ganacon. Wykończono prażoną domową pianką, honey -Housemaid Graham Crackers i bitą śmietaną. ”

Oczywiście nie zamierzamy teraz jeść tego wszystkiego, ale personel tutaj jest na szczęście nie osądzający, a sposób, w jaki nasz serwer daje nam pieska torba i uśmiechy, wiemy, że wszystko jest w porządku.

Herkulesowe zadanie pani R jest przywrócenie uśmiechu do mojej opuszonej twarzy. Jesteśmy do akwarium Birch w San Diego w pobliżu La Jolla. To tylko małe akwarium, ale dużo się spakowały, a jest tu tak wiele rodzajów konitu morskiego. Nie jestem największym fanem Seahorses, ale są to całkiem funky wyglądający kolesi.

Są to liściaste smoki morskie, na wypadek, gdybyś się zastanawiał. Jest tu też inny typ zwany Smokiem Sea Chuget… nie do końca tak atrakcyjnym.

I żadna wycieczka do akwarium nie jest kompletna bez bliskiego spotkania! Uwielbiam te moślalne galaczu księżycowe. Podobne ich wyświetlacze w Aquarium w Sydney i one też wyglądają jak kosmici!

Życie morskie i pokazy w akwarium są dobre, ale jeszcze lepsze jest widok z „wzruszających czołgów”. Z tyłu akwarium znajdują się sztuczne baseny skalne, w których można dotknąć zwierząt lub coś w tym rodzaju. Ale widok na zachód nad Pacyfikiem jest niezwykły.

Przyjechaliśmy tu późno, więc moglibyśmy cieszyć się słońcem i nie rozczarowujemy się. Nie odrobina!

Dzięki bardzo życzliwemu i wyrozumiałemu operatorowi wycieczki udało mi się przesunąć wycieczkę z białego wina, za którą zacząłem dzisiaj. Paul Anthony z SD Beer & White Wine Tours prowadzi obecnie, a 7 innych białych miłośników wina na wsi San Diego poluje jedne z najlepszych winnic w okolicy.

Jesteśmy w drugiej winnicy – Orfila Vineyards – jest jedną z najstarszych winiarni, które wciąż działają w kraju. Ma również najlepsze widoki. Winorośl w tle znajdują się na kratach, która biegnie nad częścią siedzącą. Winiarnia wychodzi na winorośl, które z kolei patrzą na góry i podnóża wielu dramatycznych widoków.

To piękna winnica.

W naszej trzeciej i ostatniej winnicy – Cordiana – możemy spróbować 7 różnych win! Widoki tutaj są również wyjątkowe, a słońce nadejście nad górami jest po prostu chwalebne. Ale kiedy zaczną wychodzić pizze z drewna, wszyscy twarze rozjaśniają jeszcze bardziej!

Moim osobistym zdaniem, że miłośnicy mięsa są najlepsze z grupy – chociaż margarita znika szybciej niż mogę złapać kawałek! Musisz być dobry, prawda? Wydobywają także bezglutenową pizzę na jedną z naszych imprez, która twierdzi, że jest to najlepsza pizza GF, jaką kiedykolwiek miała. Wysoka pochwała!

Będę publikować pełną funkcję podczas trasy, nie martw się, więc miej oczy, aby przeglądać jedną z najlepszych rzeczy do zrobienia w San Diego!

Czas na lunch! Wczoraj mój przewodnik po wycieczkach wskazał jego ukochane miejsce sushi na Washington Street w pobliżu naszego miejsca, więc dzisiaj dajemy mu szansę. Menu tutaj jest ogromne i jestem naprawdę zły w podejmowaniu decyzji. W końcu martwię się, że jeśli kupię jedną rzecz, przegapię coś innego, co jest równie dobre lub lepsze.

Moje chciwe oko osiada w opcjach bento. W szczególności Deluxe Bento Box. Ma tutaj wszystko! To jest idealne.

A potem przychodzi. O jej. zbyt wiele! za dużo jedzenia! Ma 8 kawałków sushi, stos kurczaka Teriyaki, kolejny stos Edamame, dziwną sałatkę ogrodową z sosem, ogromny stos ryżu oraz sos zanurzający sojowo -ocet do kwadrantu tempury mojego posiłku. Jest tempura cukinia, dynia Tempura, Tempura Chicken i Tempura krewetki!

Aha i miska zupy miso, która głęboko smażała… coś… w tym. Nie skończę tego, co jest w porządku. To bento to wystarczająca ilość jedzenia na cztery obiady.

Pani Romance’s Tuna and Salmon Handrolls, Sałatka z wodorostów i miska Edamame wyglądają w porównaniu z miniaturą.

Sunset to dziś absolutny klasyk! Jestem zajęty prowadzeniem jazdy, ale udaje nam się zatrzymać na tej małej ulicy dużych drzew, aby to wziąć.

Nawiasem mówiąc, wszystkie te palmy są importowane! W rzeczywistości wiele drzew było aż do lat 60., kiedy sprowadzono tu wiele drzew. Wcześniej rzeczy musiało wyglądać dość upokarzająco i jałowo. Myślę, że podoba mi się ta wersja!

I po raz kolejny nasze ostatnie słowo w tym tygodniu pochodzi z znakomitego gniewnego drania! Możliwość zrobienia zdjęcia czegoś zdalnie pozbawionego szacunku wykracza poza zdolność mojego alter ego do oporu. Te haczyki z płaszczami są… cóż, możesz wyciągnąć własne wnioski. Chciałbym jednak zauważyć, że te małe odcinki kosztują 24,90 USD za każdy!

Który sernik wybrałbyś z fabryki sernika (oto link do ich menu)? Czy czerpiesz przyjemność z wycieczek po degustacji wina? Gdzie jest twoje ukochane miejsce? Czy dostałbyś drogi, ale dobrze wyposażony hak z płaszczem ptaków? Powiedz nam w komentarzach!

Obrazy pana i pani Romance za pomocą Instagrama: @MRandmrsromance, @Hairromance i oczywiście @angrybastard!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *