Columbia, Missouri: Domowe posiłki w Atenach Środkowego Zachodu

Columbia, MO nazywa się wiele rzeczy: Ateny Środkowego Zachodu (ze względu na dużą liczbę artystów w porównaniu z ludnością), Hotel Missouri’s Hotel California California (Odkąd po przeprowadzce nigdy nie chcesz odejść), a także Tiger Town (idź mizzou!).

Ale po dziesięciu latach przeprowadzki z wielkiego miasta do wielkiego miasta z przyjemnością stwierdzam, że po prostu nazywam to domem. Być może nie słyszałeś o Kolumbii, jednak jeśli prowadziłeś 170 przez Missouri, przeszedłeś przez to.

Jesteśmy uderzone w środku stanu, dwie godziny zarówno od Kansas City, jak i St. Louis. Chociaż odkryjesz wiele powodów, aby odwiedzić Como (jak to nazywamy), przynajmniej pomyśl o zjechaniu z autostrady następnym razem, gdy jeździsz przez Missouri. Spędź godzinę lub dwie w jednej z naszych restauracji, a także zdobądź doskonały posiłek zamiast szybkiego jedzenia. Wszystkie są dziesięć minut lub mniej od wejścia do autostrady.

Cafe Berlin
220 N. 10. Godziny parku: niedziela: 8-2, od wtorku do soboty 7-2

Cafe Berlin szczyci się tym, że jest to liczne składniki organiczne i regionalne, jak to możliwe. Podobnie serwują śniadanie przez cały dzień. Oprócz tego, co to jest śniadanie. Zapomniałem typowych dwóch jaj, kiełbasy, a także brązów hasztorskich podawanych w łańcuchowych miejscach śniadaniowych.

W Cafe Berlin możesz ucztować jaja tureckie: trzy jaja swobodnego zasięgu wsiadane ze smażoną ekologiczną cebulą pieprzową, a także pomidorami, zwieńczoną serem feta, a także podawane z pita, aby wysadzić 7 USD. Lub oddaj się burrito naleśnikowym, dużym naleśniku z dwoma jajecznymi jajami, a także patchworkowym boczkiem, które zwinęły się w środku. Jest wyposażony w prawdziwy syrop klonowy, aby go wdrożyć, 7,50 USD.

Gdzie się zatrzymać

Znajdź rodzinne zakwaterowanie w Kolumbii w stanie Missouri od tradycyjnych hoteli po prywatne wypożyczalnie wakacyjne za pośrednictwem Stay22.com:

Mają też menu dla dzieci z prostszymi wersjami ich oburzających dań śniadaniowych. Podobnie serwują lunch przez cały dzień, w sytuacji chcesz zacząć od domu z domowym burgeriem wegetariańskim.

Les Bourgeois

Les Bourgeois
14020 w. Highway BB Rocheport, MO 65279 godzin różnią się

Jeśli masz kilka godzin lub trzeźwy kierowca, zjedź drogę w Rocheport (tuż obok Kolumbii, MO), a także udaj się do winnicy Les Bourgeois. Nawet jeśli nie pijesz wina, jest to jedno z najlepszych miejsc do obejrzenia rzeki Missouri.

Ich frame A oferuje posiłki na fresko z kilkoma poziomami stołów piknikowych. Istnieje nawet kilka bocznych pokładów, które są idealne do kwarantowania się z dziećmi. Przynieś przekąski z samochodu, kup kieliszek wina (sprzedają też napoje bezalkoholowe), a także spędzaj kilka minut na oglądaniu rzeki, a także pozwalając dzieciom biegać. Jeśli zapomniałeś przekąsek, rama A oferuje kanapki, jedzenie piknikowe, a nawet złotą rybkę dla dzieci.

Jeśli nadal masz energię do spalania, chwyć lampkę wina, a także wędruj po nieruchomości. Grapevines jest duża otwarta przestrzeń, która jest idealna do latania latawcem. Nasze dzieci również uwielbiają oglądać fontannę. Wymaganie pełny posiłek? Bistro oferuje pełne menu, a także uzyskać dostęp do przestrzeni na zewnątrz dla dzieci, podczas gdy czekasz na jedzenie.

Pchane zwierzęta w oknie u Sparky’s.

Lody Sparky’ego
Marsz do Sylwestra, siedem dni w tygodniu 11:30 do 23:00

Po prostu wymaganie przekąski? Lody Sparky’ego są biletem. Jest to dalekie od twojego standardowego salonu lodów. Każdy smak jest wytwarzany w domu, używając jak najbardziej licznych lokalnych składników. Modyfikacja smaków często jednak moimi wcześniejszymi faworytami obejmowały ciasteczka truskawkowe, a także śmietanę, a także ciasto z ciastem z ciastem z ciastka z bliskiej piekarni.

Zawsze w menu znajdują się sorbety owocowe, a także alkoholowe koktajle mleczne (Guiness Float ktoś?) Dzieci zawsze jedzą za darmo, rozmiar dzieci jest dostarczany z zakupem każdego dorosłego. Możesz jeść w środku, a także spojrzeć na wszystkie szalone pluszowe zwierzęta w oknie. Albo możesz usiąść przy ich stołach chodników, a także karmić betonowy Sparky, który spędza z przodu. Parking uliczny może być trudny do znalezienia, jednak za rogiem znajduje się garaż na rogu, a także wiśnia.

Główne ściśnięcie
28 S. 9th St Columbia, MO 65201, od poniedziałku do soboty w godzinach 10–20, niedziela

Jeśli te lody wysyłają Cię na wypadek cukru. Skieruj się przez ulicę do podstawowego ściśnięcia. Ta restauracja udaje się nawet zadowolić się najwyższego zjadacza ze zdrowym, wegetariańskim jedzeniem. Ich żywność jest organiczna, gdy tylko jest to możliwe, więc możesz wydać znacznie więcej niż w McDonald’s, jednak odejdziesz o wiele lepiej, a także energetyzowane na drogę.

Jednym z moich ulubionych jest ich kanapka hummusa: domowy hummus, awokado, sałata, pomidor, czerwona cebula, wegańska mayo na pełnej pszenicy 7.75 (połowa 4,50). Oprócz tego, że ma niebieskie chipsy kukurydziane, a także domowe salsę (lub warzyw dnia). Mają menu dla dzieci wypełnione rzeczami, które moje dzieci naprawdę zjedząnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *