TNN: Expat Life: Jak odnieść sukces w życiu za granicą

Witam wszystkich,

Myślałeś kiedyś o przeprowadzce za granicę?

Czy kiedykolwiek myślałem, że będzie to niesamowita rzecz, ale martwić się, jak to zrobić i gdzie zacząć?

Nie jesteś sam!

Poruszanie się na arenie międzynarodowej jest o wiele bardziej skomplikowane niż tylko pakowanie kilku pudeł i wsiadanie do samolotu, a jednak jest to krok tysiące każdego roku – nawet w pandemii!

Dołącz do Nomadic Network i Emma Morrell z „Wanderlust and Wet Wipes”, aby porozmawiać o dobro, zło i nieestetyczne życia Int …

Hej! Przepraszam, że przerwałby się, ale ….

Wygląda na to, że natknąłeś się na artykuł wyłącznie dla subskrybenta!

(Już członek? Zaloguj się tutaj.)

Ten krótki artykuł jest wyłącznie dla członków Nomadic Matt Plus! NM+ to jedyny program naszego członka, który daje czytelnikom takim dostępie do postów na blogu Perk. Członkowie otrzymują również całkowicie bezpłatne książki, przewodniki, kursy blogowe, dostęp do naszych wydarzeń, powtórki wydarzeń, comiesięczne prezenty, koszulki, wyłączne rabaty na temat oszczędzania pieniędzy i wiele więcej!

Jako członek Nomadic Matt Plus nie tylko dostajesz mnóstwo korzyści, aby Twoje podróże są tańsze, ale pomagasz nam tworzyć obszerne treści podróży, które kochasz!

Co najlepsze, subskrypcja kosztuje mniej niż koszt lunchu!

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tego krótkiego artykułu (a także ponad 100 innych artykułów tylko dla członków) i wszystkich innych niezwykłych korzyści, dołącz do Nomadic Matt Plus i zacznij już dziś z podróży!

Ucz się więcej

Zaloguj sie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *