Duch Dnia Ojca-oparte na uboczu koncepcje prezentów dla ojca

Co zdobyć ojca na Dzień Ojca, nie musi być trudnym (lub banalnym) zadaniem. W niektórych przypadkach tylko pracuje nad motywem. Oto dziewięć alternatywnych koncepcji prezentów opartych na duchach dla picia ojca, o którym najprawdopodobniej nie słyszałeś.

Myślenie o prezentach na Dzień Ojca jest trudną pracą. Zawsze jest odtwarzanie się w kliszach takich jak skarpetki, rzeczy grilla lub kupony w sklepie ze sprzętem. Podobnie jak pije, alkohol jest zawsze świetną opcją.

Zabawne jest to, że w niektórych przypadkach faceci chcą tylko nowych skarpet, błyszczących nowych narzędzi do Braai, a nawet powodów, by przez chwilę wędrować po króliczkach.

Czasami chcemy tylko zamiennej butelki naszego preferowanego ducha.

Ale jeśli nadal martwisz się o fundamentalne wybory prezentów, nie ma nic złego w stawianiu starych tematów.

Te skarpetki wełny merynosów, ta książka o sosach z grilla w amerykańskim stylu lub ten niezwykły szkielet szkieletu dla wielostopniowego szkieletu, są doskonałymi przykładami.

I zamiast po prostu zejść do sklepu Grog, a także chwycić dokładnie tę samą butelkę, co dla niego w zeszłym roku, oto kilka innych koncepcji, które nadal zaznaczą pudełko na Dnia Ojca, jednak również doda trochę zasięgu.

Duch Dnia Ojca – 9 najlepszych duchów na wyjątkowy dzień taty

Oto dziewięć duchów, aby zmienić prezent z okazji Dnia Ojca, aby być czymś naprawdę wyjątkowym.

Dla pijącego wódki

Wszyscy słyszeli o Grey Goose, Absolut i Stoli, a także wszystko jest w porządku, ale co z czymś z nieco większym niuansem?

Kavka wódka to konwencjonalna polska wódka, której przepisy poprzedzają rosyjskie wódki. Gładkie jak szkło, jednak z niesamowitą głębokością i teksturą, ta wódka pokazuje dokładnie, jak świetne mogą smakować prawdziwe rzeczy.

Dla miksologa

Oprócz bycia w najpiękniejszej butelce, jaką kiedykolwiek widzieliśmy, likier St Germain Elderflower jest najlepszym przyjacielem koktajlu.

Ten rzemieślniczy francuski likier, wykonany z ręcznie wybieranych próbek starszych, przynosi wyraźną różnorodność smaków-od słodyczy po cytrusy, a także kwiatowe i tropikalne nuty owocowe-po drinka. takie jak to. Oprócz wspomniałem, że w twoim barze wygląda całkiem świetnie?

Dla Gin Sipper

Wydaje się, że Australii Craft Gin Motion tworzy znacznie więcej, a także o wiele więcej na świecie dżinów każdego dnia. Ciągle jestem zaskoczony tym, co tworzą destylarni Aussie.

Z północnych przedmieść Melbourne Vic, Nougt Distillery ma cztery wybitne dżiny, o których można się tutaj sprawdzić. Jednak ich marynarka wojenna Gin – nie overprola – jest najlepsza.

Siedząc w 57,4% ABV, ten dżin powinien uderzyć głową, jednak jest gładki i pełen smaku. Pink Woman Jabłka, cytrusy, smak, a także pikantne, praktycznie zadymione notatkę jałowca przynoszą tyle napoju mieszanego dżinu.

Po ciemniejszej stronie rzeczy, gorzelnia Goodradigbee z siedzibą w Sydney ma bogatą złotą beczkę, który jest wyjątkowy, zwany Sweetwater Gin.

W okolicy jest kilka dżinów w beczce, jednak nie liczne używa rodzimego drewna liściastego, takiego jak Goodradigbee, które wyprodukowały beczki przypominające kostki z Ironbark Heartwood.

Drewniany smak z Ironbark pięknie znajduje się wśród botanicznych ginów anyżowych Myrtle Native Citrus, Highland Pepper Berries, jabłka Batlow, a także jałowca. To doskonały popijający dżin – Nat lub na skałach – a nawet działa dobrze w brudnym martini.

Możesz sprawdzić znacznie więcej o trzech dżinach Goodradigbee tutaj.

Dla pijącego whisky

Mogę skomponować całą historię na temat zaleceń whisky – zwłaszcza z tak wieloma wyjątkowymi whisky Aussie w tej chwili.

Ale od wielu lat jestem fanem destylarni Westward. Pochodząca z tła parzenia, ta amerykańska destylarnia whisky słodu (w przeciwieństwie do bourbona lub żyta, która jest znacznie bardziej typowa w Stanach), wzięła swoją whisky jeszcze bardziej, starzejąc ją w beczkach noir noir.

Możesz sprawdzić naszą pełną ocenę na Single Single Malt Pinot Noir Westward, jednak weź to ode mnie: te rzeczy są biznesem.

Dla konesera koniaku

Henney, Remy i Courvoisier odsuwają się na bok. To jest mój nowy preferowany VSOP. Oprócz dziedzictwa sięga 1838 r., Dom Monnet ma przeważoną historię tworzenia kilku najlepszych duchów au-de-vie na świecie.

W wieku przez minimum cztery lata w francuskich beczkach dębowych z regionu limuzynowego, koniak VSOP Monnet jest wspaniały. Pełniony bogatymi owocami, miodem, a także Nougat, Spice, skóry i wanilii, ten koniak jest we własnej lidze.

Dla miłośników tequili

Oczywiście, aby zadzwonić do Tequila Tequila, powinno być wykonane z uprawianych roślin agawowych, a także destylowanych w Meksyku. Jednak mając idealne warunki uprawy dla tych ogromnych kolczastego sukulenty tutaj w Australii implikuje destylarki rzemieślnicze tutaj, tworzą wyjątkowe iteratioNS tego znanego meksykańskiego ducha.

W górę w Atherton Tablelands z dalekiego północnego Queensland instalacja Distillery wujka wyprodukowała starzejący się duch agawy „Anejo” o nazwie Dirt Road Dark. Przez dwa lata w amerykańskich beczkach dębowych, Dirt Road Dark ma głęboki bursztynowy kolor, a także jedwabistą wanilię, toffi i aromaty kokosowe, choć wciąż istnieje ulotny powiew tłusty agawy.

Podobnie smakujesz zarówno wanilią, jak i toffi, jednak istnieje również orzech, a także „funk” agawy, który uzasadnia ten wyjątkowy duch. Popijaj go schludnie lub przełącz na whisky w dowolnym rodzaju tradycyjnego koktajlu.

Oto znacznie więcej na temat dróg dróg MT wujka.

Dla rumu buntownika

Biorąc pod uwagę całą laskę cukrową, która się tutaj rośnie, nigdy nie miało dla mnie sensu, że rum nie jest duchem narodowym Australii. Po stwierdzeniu, że popularność Ruma znów rośnie – zwłaszcza dlatego, że ludzie uważają, że to nie wszyscy Bundaberg.

Z instalacji gorzelni wujka – dokładnie taką samą gorzelnią, która sprawia, że ​​Dirt Road Dark, Iridium Rum z dalekiego północnego Queensland jest wyjątkowym przykładem dokładnie tego, jak wielki może być rum australijski.

Złoty rum, wykonany z syropu trzciny cukrowej, a nie bardziej zwykle używanej melasy-przez co najmniej pięć lat w ex-czerwonych beczkach w winach-jest znakomity. Gładkie, a także pękają z krówki, cynamonu, ziół i miodu, to rum fanów rumu.

Ale jeśli przyprawiony rum jest smakiem dnia, wyrzuć swojego kapitana Morgana, a także żeglarza Jerry’ego. Kamienna gorzelnia w Bathurst NSW sprawia, że ​​Złoto Dead Man’s Gold.

Ten złoty przyprawiony rum jest tak całkowicie zrównoważony-umiejętnie wykonany rum z beczki złocony smacznymi smakami maślanego prażonego kokosa, toffi, waniliowego i cynamonowego mirtu.

Sprawdź naszą ocenę złota Dead Man’s Gold.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *