Noc w Interalpen Hotel-Tyrol

KADE Kate składa się z linków partnerskich. Jeśli dokonasz zakupu za pomocą tych linków, dokonam odszkodowania bez dodatkowych kosztów. Dziękuję!

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Wychodząc do TBU, miałem uroczą niespodziankę. Wygrałem jedną z nagród z Austria Tourism-noc w pięciogwiazdkowym międzynarodowym hotel-Tyrol w Seefeld, Tirol!

Przyprowadziłem mojego dobrego przyjaciela Pia jako mojego gościa, a także otrzymaliśmy wysokiej klasy leczenie, sumę z wycieczką ośrodka, a także powitalnym przyjęciem ze zwiększonym szampanem.

Nasz apartament:

Rustykalny blask tiroleski.

Oraz wycieczkę wideo całego apartamentu:

Byłem podekscytowany zaskoczeniem, że moje rodzeństwo wysłało z Ameryki – spóźniony tort urodzinowy! Dzięki, Sars!

Ale nic w apartamencie nie może się równać z widokiem Alpów Tirolean za naszym oknem:

Jeśli chodzi o oferty klubu zdrowia, znajduje się znaczny basen wewnętrzny/zewnętrzny, pełne fitness z zajęciami, a także znacznie więcej sauny, niż można sobie wyobrazić. Uważam, że poszedłem do każdej sauny, a także do pokoju parowego, każda w różnych temperaturach, a także zapachu w inny sposób – niesamowity.

I tak, podobnie jak wiele spa w Europie, zakazują wykorzystania kąpieli w saunach, a także ciężkich łańcuchach parowych. To było interesujące.

Po zachwyconym chaosie TBU, a także mojej trąbie powietrznej do Liechtenstein, ulgą było po prostu usiąść w ciężkiej przestrzeni parowej, a także relaks. Bardzo tego potrzebowałem.

Kolejnym smakołykiem wartym omówienia jest to, że naprawdę mogę potwierdzić przyjazność LGBT tego ośrodka. Wszyscy zakładali, że Pia podobnie jak ja byłem parą, a także chociaż niewątpliwie nie mogę rozmawiać z wieloma problemami podróży LGBT, jeśli mnóstwo „ty dwoje macie nocne komentarze”, które słyszeliśmy, są dowolnym typem Wskazania, ta lokalizacja jest niezwykle przyjazna dla gejów.

Najważniejszy punkt międzypowiedzowy? Jedzenie.

Wykonaliśmy naszą metodę do eleganckiej przestrzeni jadalnej, a także spojrzeliśmy na listę białych win.

A może muszę stwierdzić encyklopedię?

Kliknij to menu, aby uzyskać obraz o wysokiej rozdzielczości. Miałem pierwsze menu; Pia miała drugie.

Potrawy obejmowały cokolwiek, od kremowej zupy warzywnej z raviolo trzonu cielęciny po kaczkę Barbary z dziką żurawiną, krem ​​selera, a także muffinkę smakową po moje ulubione, które po prostu nazywam buźką wołowiną.

Mogę dodać moje preferowane doświadczenia z jedzeniem na całym świecie.

Leczenie VIP w Tao Las Vegas z moimi kobietami podczas każdej z moich podróży Vegas. Pho Bo, a także Cao Lao z moimi dziećmi podczas mojego pobytu w Hoi An (lub właściwie wszystko w Wietnamie). Wielodaniowe toskańskie uczty z moimi kolegami z klasy w IL Latini we Florencji. Niesamowite jedzenie uliczne, a także nocne rynki jako podróżnik solo w Chiang Mai.

I najnowszy wpis…

Witam, bufet z serem!

Lubię ser w niezdrowej ilości, a także prawie zapłakałem na tym cudownym ekranie przede mną.

Och, tak dobrze, jak było tak dobre. Zjadłem prawie każdy ser na tym stole, ze świeżymi bagietkami, a także wieloma różnymi dżemami. Ten ogromny z tyłu? Próbowałem umieścić to w mojej torebce.

Następnego ranka zjedliśmy znaczny śniadanie w formie bufetu (myślą, że legendarne śniadanie w formie bufetu są odkrywane tylko w USA? Bez szans!), Czy jeszcze jedna runda w spa, a także była w drodze.

Pomiędzy górami sera, a także górami za okno, ten mini-gatey sprawiła, że ​​jesień tylko jak w przypadku Tirol więcej.

Mój pobyt w Interalpen Hotel-Tyrol był nagrodą z Austrii Turystyki, którą wygrałem w Blog Travel Writers Unite. Wszystkie opinie, jak zawsze, są moje.

Uzyskaj aktualizacje e -mail od Katenever przegap post. Odejść subskrypcję w dowolnym momencie!

Imie Imie
Ostatnia nazwa nazwy
Twój e -mail e -mail
Składać

Podziel się na Twitterze
Udostępnij na Facebooku
Udostępnij na Pinterest
Udostępnij na e -mailu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *